Artykuły do tagu: Mateusz Górny

Mateusz Górny po raz kolejny mistrzem Polski
Piotrkowianin Mateusz Górny, reprezentujący BKL Bełchatów po raz kolejny został mistrzem Polski juniorów na dystansie 60 m. Finał był bardzo emocjonujący, cała ósemka finalistów wyraźnie poniżej 7 sekund! Zawody rozegrano w Toruniu.
Mateusz Górny przekroczył kolejną granicę
Piotrkowianin pobił swój życiowy rekord w biegu na 60 metrów podczas mityngu Orlen Cup, który odbył się we wtorek w Łodzi. Lekkoatleta pokonał ten dystans w czasie 6:76, poprawiając swój dotychczasowy rezultat o dziesięć setnych sekundy. W tej imprezie rywalizują uczestnicy m.in. mistrzostw świata i Europy, poziom zawodów tradycyjnie był więc bardzo wysoki.
Mateusz Górny wywalczył złoto w Baku!
Reprezentanci naszej sztafety szwedzkiej pobiegli najszybciej i zdobyli złoty medal podczas trwającego w azerskim Baku 15. Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. Mateusz Górny (BKL Bełchatów) jest drugim piotrkowianinem, który wywalczył medal podczas tej prestiżowej imprezy, w czwartek na trzecim stopniu podium stanęła pływaczka Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Trybunalski).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat