Artykuły do tagu: Maszyna

Maszyny stolarskie - skompletuj niezbędne wyposażenie do obróbki drewna
Każdy profesjonalista potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Dlatego też w warsztacie stolarskim nie może zabraknąć urządzeń, akcesoriów i maszyn przeznaczonych do specjalistycznego użytku. Które z nich cieszą się największą popularnością? Jak skompletować idealny zestaw takich urządzeń?
Tragiczny wypadek przy pracy. Prasa do kartonów zmiażdżyła mężczyźnie dłoń
Tragiczny wypadek przy pracy w Bełchatowie. Prasa do kartonów zmiażdżyła dłoń 46-letniemu mężczyźnie. Do tragicznego zdarzenia doszło w środę w prywatnym przedsiębiorstwie przy ul. Przemysłowej w Bełchatowie.
OSiR kupił maszynę do pielęgnacji sztucznej nawierzchni
Urządzenie do pielęgnacji sztucznej nawierzchni zakupił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Będzie ono używane do konserwacji niedawno oddanych boisk przy ul. Żwirki.
W najbliższy weekend już po raz 20 odbędzie się Rol-Szansa. Jak zwykle na wystawie będzie można oglądać maszyny i urządzenia rolnicze, czy zakupić rośliny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat