Artykuły do tagu: Maseczki

Piotrkowianie też otrzymali darmowe maseczki
Osoby z tzw. grupy ryzyka otrzymały maseczki od piotrkowskich urzędników. Pracownicy Urzędu Miasta w Piotrkowie, zaopatrzyli w nie lokalne instytucje.
Milion maseczek od marszałka województwa (FILM)
Samorząd Województwa Łódzkiego przekaże mieszkańcom regionu milion maseczek wielokrotnego użytku. Maseczki zostały zamówione u lokalnych przedsiębiorców, a koszty ich powstania zostaną pokryte z pieniędzy unijnych.
Gmina Grabica. Dla kogo maseczki?
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabicy zapewnia pomoc w nabyciu maseczek ochronnych dla mieszkańców gminy, którzy nie będą w stanie zapewnić sobie ochrony w postaci maseczki ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych.
Resort zdrowia opublikował projekt uszczegółowiający zasady zakrywania ust i nosa
Ministerstwo Zdrowia opublikowało we wtorek projekt rozporządzenia mającego uszczegółowić przepisy o obowiązku zakrywania ust i nosa w związku z epidemią.
Dar serca dla Opoczna z czeskiego... Opočna   
Urzędnicy z Opoczna poinformowali na stronie internetowej tamtejszego magistratu, że przedstawiciele ich miasta partnerskiego z Czech przesłali kilkadziesiąt maseczek do rozdania mieszkańcom w trudnych chwilach pandemii koronawirusa. Czeskim miastem partnerskim Opoczna jest... Opočno.
Bezpłatne maseczki dla mieszkańców gminy Wolbórz
W związku z panującą epidemią kronawirusa i wprowadzonym od czwartku (16.04) przez rząd obowiązkiem zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej Urząd Miejski w Wolborzu podjął decyzję o przekazaniu bezpłatnych maseczek ochronnych wszystkim mieszkańcom gminy.
Zasłanianie ust i nosa, nie tylko maseczką ale także np. szalikiem lub chustą
Zapowiedziany obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych nie jest jednoznaczny z nakazem noszenia maseczek. Twarz można będzie przesłonić także szalikiem lub chustą – wyjaśnił rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Darmowe maseczki w Rozprzy i Gorzkowicach
Pomoc mieszkańcom w czasach epidemii koronawirusa zorganizowali urzędnicy z Rozprzy i Gorzkowic oraz wolontariusze. Darmowe maseczki szyte są codziennie.
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia: nie wykluczamy zalecenia, by nosić maseczki, które możemy sami wykonać
Nie wykluczmy, że pojawi się zalecenie, aby na ulice, w miejsca publiczne wychodzić ze środkami ochrony osobistej, które jesteśmy w stanie sami wykonać m.in. takie jak bawełniane maseczki - powiedział we wtorek rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
W Sulejowie szyją maseczki
Uczestniczki zawodowych kursów kwalifikacyjnych realizowanych przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie szyją maseczki ochronne. Produkcja już ruszyła, a pierwsza partia ma w piątek trafić do piotrkowskiej grupy „Widzialna Ręka”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat