Artykuły do tagu: Maseczki

Jedna trzecia mieszkańców Piotrkowa nie nosi maseczek?
Mieszkańcy Piotrkowa coraz rzadziej stosują się do obowiązku noszenia maseczek - alarmują słuchacze radia Strefa FM. O stosowanie się do wytycznych sanepidu i ministra zdrowia apelował w środę o poranku w magazynie Magiel jeden ze słuchaczy. - Jedna trzecia mieszkańców Piotrkowa nie nosi maseczek – mówił.
Gmina Wola Krzysztoporska: Mieszkańcy pomagają
Do mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska docierają codziennie kolejne partie maseczek zakupionych przez Urząd Gminy. Rozdano ich już ponad 8,5 tysiąca. Roznoszą je strażacy i sołtysi. Maseczki szyje lokalna firma, a pomocą w zorganizowaniu materiału i bezpłatnym (!) wykrojeniem materiału zajęli się państwo Agata i Grzegorz Jarkowie z Lasek. Urząd Gminy dziękujemy im za to w imieniu wszystkich mieszkańców gminy! Dzięki temu koszt jednej maseczki wynosi ok. 2 zł (znacznie poniżej cen rynkowych).
Maseczki w gminie Grabica rozdane. Wójt dziękuje za pomoc
Zakończyła się akcja dystrybucji maseczek ochronnych na terenie gminy Grabica. Dzięki sprawnej organizacji i zaangażowaniu wielu osób, mieszkańcy otrzymali ponad 5600 maseczek wielokrotnego użytku.
WORD rozdaje darmowe maseczki ochronne
Darmowe maseczki ochronne przekazane przez marszałka województwa łódzkiego można także odbierać w piotrkowskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.
Maseczki od piłkarzy Polonii
Piłkarze PKS Polonii Piotrków rozdawali maseczki ochronne mieszkańcom miasta. W środę (22 kwietnia) rano poloniści spotkali się z piotrkowianami na ulicy Sulejowskiej i na osiedlu Wyzwolenia. Akcja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.
Więzienne szwalnie też szyją maseczki
Kombinezony medyczne, maseczki oraz fartuchy – więzienne szwalnie odpowiedziały na polecenie ministra sprawiedliwości prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry i przyłączyły się do akcji „Resort Sprawiedliwości Pomaga”.
Maseczki ochronne w gminie Aleksandrów rozdane. Wójt dziękuje za pomoc
W gminie Aleksandrów, w związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zakończyła się dystrybucja maseczek ochronnych dla mieszkańców. Maseczki kolportowane były przez: druhów strażaków, sołtysów oraz pracowników Urzędu Gminy w ilości odpowiadającej liczbie osób zgłoszonych dla danej posesji w ramach systemu gospodarowania odpadami. Rozdano łącznie ponad 4 tysiące maseczek, które były dostarczane do skrzynek pocztowych lub pozostawiane na ogrodzeniach posesji, w zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
Najpierw pouczenie, a później mandat. Policja rozdaje maseczki ochronne
Piotrkowscy policjanci sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do nakazu zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Nowy obowiązek to efekt wprowadzenia rządowych obostrzeń, które mają na celu zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Mundurowi również rozdają maseczki, a podczas rozmów z mieszkańcami uświadamiają jak ważne jest to, abyśmy wszyscy stosowali się do rządowych zaleceń.
Gmina Grabica rozda maseczki ochronne wielokrotnego użytku swoim mieszkańcom
Na wniosek mieszkańców, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo władze gminy Grabica podjęły decyzję o rozdaniu maseczek ochronnych, które zabezpieczą ich podczas poruszania się po przestrzeni publicznej. Maseczki zostaną zakupione z budżetu, od lokalnych producentów, będą wykonane z materiału, które po wypraniu w odpowiedniej temperaturze i wyprasowaniu będzie można wielokrotnie wykorzystywać.
Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska dostaną maseczki
Gmina Wola Krzysztoporska rozpoczęła akcję rozdawania mieszkańcom maseczek ochronnych. Do posesji dostarczą je sołtysi i strażacy ochotnicy, którzy również dla siebie otrzymają niezbędne wyposażenie w postaci okularów ochronnych, maseczek i kombinezonów. Podobne wyposażenie trafi także do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat