Artykuły do tagu: MarianBłaszczyński

Nowy-stary przewodniczący piotrkowskiej Rady Miasta. Zobacz zdjęcia z pierwszej sesji!
Marian Błaszczyński został ponownie wybrany na przewodniczącego piotrkowskiej Rady Miasta. Taką decyzję w środę podjęli radni podczas inauguracyjnej sesji.
Wyróżnienia dla działaczy kultury
Koncert podsumowujący tegoroczne Piotrkowskie Dni Kultury odbył się wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury. W trakcie imprezy osoby działające na rzecz kultury otrzymały wyróżnienia. Brązowy Medal za Zasługi dla Miasta otrzymała nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka Warchulińska.
Koalicja bez większości. Jan Dziemdziora nowym przewodniczącym Rady Miasta?
Od trzęsienia ziemi rozpoczęła się środowa sesja Rady Miasta Piotrkowa. Opozycja złożyła wniosek o zmianę porządku obrad i wprowadzenie punktu o odwołaniu Mariana Błaszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady.
Lekarz kandyduje do Senatu - zabraknie specjalisty?
Jedyny w mieście pulmonolog, Marian Błaszczyński kandyduje do Senatu. Czy to oznacza, że jeśli zdobędzie mandat w piotrkowskim szpitalu zabraknie takiego specjalisty?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat