Artykuły do tagu: MarekMazur

Sejmik przegrał przed WSA w Łodzi
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi oddalił wczoraj skargę Sejmiku Województwa Łódzkiego na rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody łódzkiego Zbigniewa Raua, stwierdzające nieważność uchwały Sejmiku Wojewódzkiego w sprawie stosowania się do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego. Sejmik Województwa Łódzkiego w swojej uchwale zadeklarował stosowanie się do wszystkich, również nieopublikowanych, wyroków TK.
Radni wojewódzcy po stronie Trybunału Konstytucyjnego
Na najbliższej sesji Sejmik Województwa Łódzkiego przyjmie najprawdopodobniej stanowisko w sprawie respektowania orzeczeń TK, nawet tych niepublikowanych. W Sejmiku większość ma koalicja PO-PSL.
Moszczenica:
W codziennym życiu zapominamy jak ważne jest zdrowe żywienie i świadomość tego co spożywamy na co dzień. Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zorganizowała kampanię o haśle: "Od ziarenka do bochenka" aby uświadomić najmłodszych o właściwościach chleba na zakwasie, wypiekanego tradycyjnymi metodami oraz pokazać jak żyć zdrowo.
Wybory 2015. Złożyli podpisy
Przedstawiciele Polskiego Stronnictwa Ludowego i Ruchu Kukiza’15 złożyli do Okręgowej Komisji Wyborczej w Piotrkowie listy wyborcze z okręgu nr 10. "Jedynką" PSL-u jest Dariusz Klimczak, wicemarszałek Zarządu Województwa Łódzkiego, a u Kukiza Rafał Wójcikowski z Tomaszowa.
Olbrzymi sukces zawodników Marky Mark
Klub Sportowy Marky Mark nie zwalnia tempa! Na pierwszych w tym roku zawodach rangi krajowej posypały się medale.
Sukces zawodników i zawodniczek Marky Mark
Znakomicie spisali się piotrkowscy kickbokserzy w Mazovia Cup International w Tarczynie.
W tym roku zawody miały rangę Pucharu Europy federacji UFR, WKA i WKSF. Zawodnicy klubu Marky Mark zdobyli aż 14 medali.
Nasi w Sejmiku Województwa Łódzkiego
Piotr Grabowski (PiS) i Marek Mazur (PSL) zostali po raz kolejny radnymi Sejmiku Województwa Łódzkiego. Pierwszy to mieszkaniec Gorzkowic, drugi to rodowity piotrkowianin, w ostatnich dwóch kadencjach przewodniczący Sejmiku. Wybory wygrał PiS, ale koalicja pozostanie taka sama – PO – PSL. Nie wiadomo tylko, kto będzie pełnił funkcję marszałka.
Sukces zawodników Marky Mark w Mistrzostwach Świata
6 medali w tym 4 złote zdobyli zawodnicy klubu MARKY MARK podczas Mistrzostw Świata w sportach walki, które odbyły się w dniach 23-26 października w Chorwacji.
Sukces zawodników Marky Mark
Zawodnicy piotrkowskiego klubu Marky-Mark należący do kadry UFR podbili Pragę w zawodach kick-boxingu KOSACUP. Nasi zawodnicy zdobyli 3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale.
Gorzkowice. Szkoła dostała komputery
Agencja Rynku Rolnego przekazała Gimnazjum w Gorzkowicach 7 zestawów komputerowych z monitorami. Sprzęt wręczył dziś Marek Mazur - dyr. ARR w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat