Artykuły do tagu: Mandaty

02.01.2019 14:50
Rok bez pouczania?
Czy policja straci możliwość pouczania kierowców za wykroczenia? Zamiast pouczeń miałyby funkcjonować tylko mandaty. I to już w 2019 roku.
Są pierwsze kary. Za kury
Od kilku miesięcy przeprowadzane są kontrole. Inspekcja weterynaryjna sprawdza, jak przetrzymywane są kury. Są już pierwsi ukarani w naszym powiecie.
59 kontroli, 52 mandaty...
... a ponadto 40 przypadków przekroczenia prędkości i 7 pouczeń od godziny 6:00 do 22:00. Wszystko w ramach ogólnopolskiej akcji "Prędkość", w której wzięli we wtorek udział funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. Kontrole odbywały się na terenie zarówno miasta, jak i powiatu.
Strażnicy rejestrują przejeżdżających na czerwonym
Nowy sposób na wyłapywanie kierowców, którzy łamią przepisy, testuje radomszczańska straż miejska. Na jednym z większych skrzyżowań stanęło urządzenie wzbudzające zaciekawienie radomszczan.
Słowackiego/Zamenhofa: Za łamanie nakazu będziemy karać
Nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu Słowackiego - Zamenhofa w Piotrkowie funkcjonuje od czasu powstania galerii Focus Mall. Najpierw były kłopoty związane z „przykrótkimi” cyklami świateł dla wyjeżdżających z Focusa i skręcających w lewo. Po kilkumiesięcznych bataliach kierowców zdecydowano się sygnalizację wyłączyć...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat