Artykuły do tagu: Mammografia

24.04.2013 09:35
Już po raz kolejny Urząd Gminy w Aleksandrowie wraz firmą Medica z Łodzi zaprosili mieszkanki gminy Aleksandrów na bezpłatne badania mammograficzne.
We wtorek, 7 maja obok budynku Urzędu Gminy stanie mammobus.
Skorzystały z bezpłatnej mammografii
51 kobiet z terenu gminy Łęki Szlacheckie skorzystało z bezpłatnych badań mammograficznych.
17 kobiet zrobiło mammografię
We wtorek w Sulejowie odbyły się bezpłatne badania mammograficzne w ramach Akcji “Dzień dla zdrowia” zorganizowanej przez burmistrza Sulejowa oraz Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Piotrkowie.
Urząd Gminy w Aleksandrowie wraz firmą Medica z Łodzi zaprosili mieszkanki gminy Aleksandrów na bezpłatne badania mammograficzne

W najbliższy wtorek, 10 lipca od godz. 9.00 będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat ( roczniki 1943 do 1962), które przez ostanie 24 miesiące nie wykonywały takiego badania.

W najbliższą sobotę kobiety z gminy Gorzkowice będą mogły bezpłatnie przebadać się mammograficznie.
Mieszkanki Czarnocina już niebawem będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.

Mieszkanki powiatu piotrkowskiego będą miały po raz kolejny możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Tym razem mammobus odwiedzi Moszczenicę i Wolbórz.
We wtorek (17 kwietnia) na placu przy Urzędzie Gminy w Rozprzy stanął mammobus.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat