Artykuły do tagu: Mammografia

W połowie kwietnia do Woli Krzysztoporskiej znów przyjedzie mammobus
Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 – 69 lat odbędą się 14 kwietnia (czwartek) w Woli Krzysztoporskiej przy ul. Południowej 2 obok Gminnego Ośrodka Kultury.
Mammobus stanie przy Merkurym
Wkrótce piotrkowianki będą miały okazję wykonać bezpłatną mammografię. 19 i 20 stycznia przy Domu Handlowym Merkury przy ul. Słowackiego 142 stanie mammobus.
Mammografia dla mieszkanek naszego powiatu
Bezpłatne badania profilaktyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w listopadzie będą mogły wykonać kobiety w wieku 50 - 69 lat mieszkające w Łękach Szlacheckich, Ręcznie i ich najbliższej okolicy.
Bezpłatna mammografia w Tomaszowie
NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza kobiety na bezpłatne badanie mammograficzne. Badanie przeprowadzone zostanie 28 czerwca od godziny 9.00 do 17.00 przed budynkiem onkologii - wejście od ulicy Oskara Lange.
Mammobus w gminach naszego powiatu
Masz 40 – 75 lat? Zgłoś się na bezpłatną mammografię! To wyjątkowa okazja dla pań niekwalifikujących się do badania w ramach programu finansowanego przez NFZ.
Zbadałaś się już? Mammobus w powiecie!
Połowa kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie.
W gminie Rozprza można dziś ( piątek 25 lipca) wykonać bezpłatną mammografię.
NZOZ Geneva Trust, Centrum Diagnostyki i Usług Medycznych zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Program profilaktyki raka piersi właśnie rozpoczął wysyłanie 180 tysięcy zaproszeń na mammografię. Zaproszenia trafią do tych pań, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii w ramach programu profilaktycznego i są w wieku od 50 do 69 lat. Do pań w Łódzkiem trafi 180 tysięcy zaproszeń.
Z okazji Dnia Matki NFZ zaprasza wszystkie panie w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie korzystały z cytologii w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy, do skorzystania z bezpłatnych badań cytologicznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat