Artykuły do tagu: Mammobus

Mammobusy przyjadą do gmin powiatu piotrkowskiego
Po przerwie spowodowanej pandemią mammobusy wróciły do pracy. Na przyszły kwartał zaplanowano 240 postojów. Łódzki NFZ zapewnia badania w 45 tego typu pojazdach. W zeszłym roku z badań w mammobusach skorzystało 45 tys. kobiet.
Skorzystaj z darmowej mammografii!
Do końca października mieszkanki naszego regionu mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia zapraszają panie w wieku 50 - 69 lat na bezpłatną mammografię w ramach „programu profilaktyki raka piersi"!
Przy Merkurym stanie mammobus
Na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie zaprasza Lux Med Diagnostyka. 17 października przy Domu Handlowym Merkury (ul. Słowackiego 142) stanie mammobus.
Mammobus znów zawita w naszym powiecie
Mammobus po raz kolejny pojawi się w powiecie piotrkowskim - a konkretniej w Czarnocinie oraz Moszczenicy. Bezpłatne prześwietlenie piersi przysługiwać będzie paniom w wieku od 60 do 69 lat.
Mammobus w Wolborzu już 24 czerwca!
Lux Med Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się: w Wolborzu 24 czerwca przy Przychodni Amicus-Med przy ul. Sportowej 32.
Mammobus w Piotrkowie, ostatni raz w tym roku
Przy Domu Handlowym Merkury przy ul. Słowackiego 142 w Piotrkowie Trybunalskim 10 i 11 grudnia stanie mammobus. Zachęcamy do wykonania badania szczególnie panie z rocznika 1946, bowiem to ostatnia szansa na mammografię bez skierowania.
Mammobus znów w naszym powiecie
17 września w Sulejowie, 18 września w Woli Krzysztoporskiej, 21 września w Gorzkowicach, 24 września w Grabicy. Mammobus znów odwiedzi nasz powiat, będzie więc okazja do wykonania bezpłatnej mammografii.
Wykonaj bezpłatne badanie mammograficzne
Już 23, 24 i 26 stycznia panie będą mogły bezpłatnie i bez skierowania wykonać badanie mammograficzne w Piotrkowie (przy DH Merkury).
Wolbórz: Przy MOK-u stanie mammobus
W Wolborzu będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. 14 czerwca przy ul. Modrzewskiego 15 stanie mammobus.
Z bezpłatnych badań mammograficznych będą mogły skorzystać kobiety pomiędzy 50 a 69 rokiem życia już w najbliższy czwartek i piątek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat