Artykuły do tagu: Mail

Poczta Polska ostrzega przed cyberprzestępcami; m.in. fałszywymi SMS-ami o zatrzymaniu przesyłki
Poczta Polska ostrzega klientów przed cyberprzestępcami i zaleca ostrożność w internecie. Jak informuje spółka w poniedziałkowym komunikacie, chodzi m.in. o fałszywe SMS-y o zatrzymaniu przesyłki do dezynfekcji i maile, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie.
Oszuści znowu aktywni. ZUS ostrzega
Zakład Ubezpieczeń Społecznych apeluje do swoich klientów o ostrożność przy otwieraniu i odpowiadaniu na maile, które wydają się być korespondencją z ZUS. Dokładnie zwracajcie uwagę na adres, z którego przychodzą maile.
Skuteczny e-mail marketing
Poczta internetowa to stosunkowo niedrogi i bardzo efektywny sposób na dotarcie do klienta. Odpowiednio przeprowadzony mailing gwarantuje wysoki zwrot z inwestycji.
Dostała maila z fakturą za prąd. Do zapłaty ponad 1880 zł
Jedna z mieszkanek Piotrkowa dostała elektroniczny rachunek za energię elektryczną, nigdy wcześniej faktury nie były wysyłane przez internet, co więcej ta konkretna opiewała na prawie 2 tysiące złotych.
Urzędową pocztę dostarczy Speedmail
Piotrkowska firma Speedmail wygrała przetarg na obsługę pocztową Urzędu Miasta w Piotrkowie.
Starostwo: Dostaniesz SMS, odbierzesz dokumenty
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego już nie muszą osobiście dowiadywać się, czy w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie czeka na nich dokument prawa jazdy lub dowód rejestracyjny pojazdu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat