Artykuły do tagu: Magiel

Dzisiejsza matura dużo trudniejsza?
Kiedyś maturę zdawał niemal każdy, kto zdecydował się do niej podejść. Ponad 90% zdających egzamin dojrzałości zaliczało. W ubiegłym roku było to niecałe 80%.
Dowcipnie, ciekawie, niekonwencjonalnie, smacznie... i z jajem. O 8:00 rozpoczyna się specjalne wydanie radiowego „Magla” na antenie Strefy FM. W programie oczywiście tematykę przewodnią stanowić będą – a jakże – Święta Wielkanocne. Prowadzący Marcin Cecotka i Robert Gala zaprosili kilku znanych gości. Jakich?  Póki co możemy zdradzić, że w studiu pojawią się przedstawiciele mediów, sportu, kultury... Będzie też oczywiście ktoś, kto zna się na gotowaniu jak mało kto i z chęcią podzieli się ciekawymi przepisami. Wpis będziemy aktualizować na bieżąco po każdej wizycie zaproszonego gościa. Słuchajcie Strefy FM i zostańcie z nami do 12:00!
Czy Piotrków stać na dobrą drużynę piłkarską?
Polonia broni się przed spadkiem z IV ligi, Concordia na razie w żadnej lidze nie występuje, choć będzie, a o Piotrcovii powoli się zapomina. Czy Piotrków to tylko piłka ręczna i zapasy?
Chemia z Niemiec lepsza od naszej. Prawda czy mit?
Mniej aromatyczna kawa, gorszej jakości czekolada, nieefektywne proszki do prania - takie towary mają trafiać do nas z Zachodu. To teoria spiskowa czy prawda?
22.02.2017 06:19
Dobra zmiana w wycinaniu
Ułatwienie właścicielom nieruchomości wycinki drzew lub krzewów na własnej działce - taki był cel nowelizacji ustawy o ochronie przyrody. Od 1 stycznia można sobie wycinać bez konsekwencji. Choć nie wszystko.
Pedałowanie bez słuchawek?
Poseł PiS uważa, że rowerzyści i rolkarze ze słuchawkami w uszach stanowią zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. A także dla siebie samych.
Nie pij, bo będziesz gruby
Każdy napój alkoholowy powyżej 4,5% musiałby mieć etykietę informującą o tym, ile kalorii zawiera. To nowy pomysł na walkę z alkoholizmem.
Badania psychiatryczne dla kandydatów?
Czy kandydaci na posłów i senatorów powinni przechodzić stosowne badania? To propozycja jednego z parlamentarzystów.
Kto chce likwidacji urzędów pracy?
Bezrobocie spadło do poziomu najniższego od 27 lat. Nic tylko się cieszyć. Czy aby na pewno?
Bartłomiej Misiewicz w Maglu:
Amerykańscy żołnierze już w Polsce. W sobotę w Żaganiu sojusznicze wojska witali m.in. premier Beata Szydło i minister Antoni Macierewicz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat