Artykuły do tagu: Magia

Aleksandrów. Realizacja projektu „Magia Pilicy”
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020, wraz z innymi samorządami Nadpilicza gmina Aleksandrów realizuje projekt „Magia Pilicy – Ochrona Przyrody Obszaru Funkcjonalnego Doliny Rzeki Pilicy”.
Szlak wodny i ścieżki rowerowe. Zaczyna działać Magia Pilicy
Do 2019 roku wzdłuż Pilicy powstanie 80 kilometrów ścieżek rowerowych. Inwestycja to owoc partnerstwa obszarowego gmin z dorzecza Pilicy - Sulejów, Aleksandrów, Ręczno, Wielgomłyny, Żytno, Przedbórz i Masłowice. W piątek włodarze gmin wzięli udział w spotkaniu roboczym w Urzędzie Miasta w Sulejowie. Poruszano tam wszelkie formalne kwestie, między innymi finansowanie projektu.
24.12.2014 08:55
Każdy z nas jest magiem
Co to jest magia, skąd się wzięła i dlaczego w okresie świąt jest jej wokół nas tak dużo? Dlaczego podczas Wigilii możemy jeść rybę, a do domu powinniśmy przynieść pachnące drzewko? Czy wszyscy potrafimy czarować? O magii, nie tylko świąt, rozmawiamy z socjologiem Wandą Michalską.
Focus Mall: To była noc pelna magii
Piątkowa noc w galerii to oprócz wielu atrakcyjnych promocji i rabatów, magia i iluzja. W Focus Mall zjawiły się tłumy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat