Artykuły do tagu: MZGK

Za kilka miesięcy MZGK przestanie istnieć
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie wkrótce przestanie istnieć. Zastąpi go, powołana w 2019 roku, spółka miejska Elektrociepłownia Piotrków.
Pasaż Rudowskiego zamknięty dla ruchu
Od czwartku 4 października do poniedziałku 8 października zamknięty dla ruchu zostanie Pasaż Karola Rudowskiego. To wynik prac jakie prowadzone będą przy wymianie ciepłociągu.
Będzie zimno we wschodniej część Piotrkowa
W czwartek 15 marca w Piotrkowie usuwana będzie awaria sieci ciepłowniczej. Prace spowodują przerwę w dostawie ciepła dla całej wschodniej części miasta.
Nie będzie ciepłej wody do czwartku
Do czwartku wieczorem mieszkańcy osiedli Piastowska, Jagiellońska i Targowa w Piotrkowie muszą liczyć się ze wstrzymaniem dostawy ciepła. Utrudnienia związane są z awarią, nad usunięciem której pracują pracownicy MZGK.
Drożej za ciepło w Piotrkowie
Od 10 marca obowiązują w Piotrkowie nowe taryfy dla odbiorców ciepła.
Opozycja pyta o ciepłownictwo
Dzierżawa miejskiego majątku ciepłowniczego przedłużona do końca 2018 roku. Taką decyzję podjęli nasi radni podczas ostatniej sesji. Dziś nasze ciepłownie dzierżawi Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej, to jednak może się zmienić.
We wschodniej części Piotrkowa nie będzie ciepłej wody
Od najbliższego wtorku, przez 9 kolejnych dni nie będzie ciepłej wody po wschodniej stronie miasta. Ma to związek z wymianą części ciepłociągu.
MZGK będzie nadal dzierżawić ciepłownie
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej będzie dzierżawił miejskie ciepłownie do końca roku. Co będzie później?
W ciepłowni jest... ciepło
Mróz trzyma. Miejska ciepłownia pracuje pełną parą. Szczęśliwie awarie omijają póki co piotrkowski ciepłociąg. A o kondycji spółki mówił podczas środowej sesji Rady Miasta Marek Krawczyński, prezes MZGK.
W piątek wieczorem będzie ciepła woda?
Jest szansa, że w piątek wieczorem do wszystkich piotrkowskich osiedli dotrze ciepła woda. Wczoraj MZGK informował o awarii sieci ciepłowniczej, w efekcie czego część miasta zlokalizowana na wschód od torów kolejowych pozbawiona była dostaw.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat