Artykuły do tagu: MSWiA

Studentka UJK zdobyła stypendium ministra
Dominika Juszczak, studentka historii piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zdobyła stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Wysokość grantu wynosi 15 tys. zł.
Jest porozumienie. Policjanci wrócą do pracy?
W czwartek (8 listopada) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka - 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.
MSWiA zaproponowało zmiany dla funkcjonariuszy
Płatne nadgodziny, podwyżki, zmiana wymogów przy przechodzeniu na emeryturę to tylko część propozycji MSWiA, które zawarte zostały w projekcie porozumienia przekazanego stronie społecznej. Ministerstwo podkreśla, że w każdej chwili jest gotowe podpisać porozumienie ze związkami zawodowymi.
Minister Błaszczak na Górze Kamieńsk
Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji mówił o bezpieczeństwie podczas rozpoczynających się ferii przy okazji odwiedzając Górę Kamieńsk. Towarzyszył mu m.in. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat