Artykuły do tagu: MOPR

Ministerstwo doceniło projekt  MOPR w Piotrkowie
„Wesoła rodzina” to projekt Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie, którzy otrzymał prawie 40 tysięcy złotych dofinansowania z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jego celem jest poprawa sytuacji dzieci z rodzin zagrożonych i dotkniętych zjawiskiem przemocy z terenu miasta Piotrkowa.
W Piotrkowie policzyli bezdomnych
W Piotrkowie jest 77 osób bezdomnych, to o 40 osób mniej niż dwa lata temu. W nocy z 13 na 14 lutego w całym kraju odbyło się ogólnopolskie badanie liczby osób nieposiadających stałego miejsca zamieszkania.
W Piotrkowie też policzą bezdomnych
W nocy z 13 na 14 lutego w całym kraju odbędzie się ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych. Celem jest poznanie skali bezdomności w Polsce. Badanie przeprowadzane jest co dwa lata. W Piotrkowie Trybunalskim zajmą się tym m.in. strażnicy miejscy i pracownicy MOPR.
Podopieczni piotrkowskiego DDPS-u przełamali się opłatkiem
Kilkudziesięciu podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie zebrało się na corocznym spotkaniu wigilijnym. W rodzinnej atmosferze można było przełamać się opłatkiem i skosztować tradycyjnych potraw.
Sędzia Wesołowska o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
"Skończyć z milczeniem" - pod takim hasłem odbyła się konferencja zorganizowana przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele policji, sądu i fundacji mówili o potrzebie ochrony praw dzieci i seniorów oraz o formach współpracy rodzin z placówkami społecznymi.
Anna Maria Wesołowska w Piotrkowie
„Skończyć z milczeniem” to tytuł konferencji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Jednym z prelegentów będzie sędzia Anna Maria Wesołowska.
Piotrkowianka druga w konkursie na pracownika socjalnego roku
Justyna Ciesielska na co dzień pracująca w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie zajęła II miejsce w konkursie na pracownika socjalnego roku organizowanym przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
Dlaczego piotrkowski MOPR nie dowozi już paczek żywnościowych?
Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który korzystał z tej formy pomocy. Jako osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim mężczyzna ma problem, by dostać się do siedziby MOPR-u.
Cały Piotrków się uśmiecha
"Uśmiech jest dobry na wszystko!" - takie hasło mogli usłyszeć w czwartek mieszkańcy Piotrkowa od uczniów szkół podstawowych, którzy włączyli się do akcji zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. O godzinie 11.00 w Rynku Trybunalskim rozpoczął się happening "Podaruj uśmiech".
 Podaruj uśmiech. Piknik MOPR
45 osób uczestniczyło w pikniku rodzinnym jaki odbył się w sobotę 30 czerwca w „Stajni Mateo” w Piotrkowie. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat