Artykuły do tagu: MOK

„Piękna i Bestia” zachwyciła najmłodszych
To bez wątpienia była jak najbardziej udana premiera. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali dziś najmłodszym piotrkowianom spektakl „Piękna i Bestia” we własnym, amatorskim wykonaniu. Tym przedstawieniem nawiązali do wspaniałej historii istniejącego niegdyś piotrkowskiego Teatru Lalek „Sezam".
Eurojedynka w Miejskim Ośrodku Kultury
W piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury trwa kolejny Festiwal Piosenki Europejskiej Eurojedynka.
Wsparcie i stypendia dla uzdolnionych ubogich dzieci – to główny cel działalności powołanej w 2010 roku Fundacji “Wyciągamy Dzieci z Bramy”. Jak podkreśla jej prezes – Jacek Sokalski, to tylko początek, bo działalność organizacji zamierza poszerzać, a ideę akcji zaszczepiać w innych regionach kraju.
W niedzielę (22 kwietnia) o godzinie 17.00 w Miejskim ośrodku Kultury odbędzie się wyjątkowy spektakl teatralny dla dzieci pt. „Piękna i Bestia”. Wyjątkowy, bo w całości przygotowany przez MOK. W przedstawieniu wystąpią pracownicy oraz przyjaciele Ośrodka.
Wielkie święto tańca w Piotrkowie
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się VIII Ogólnopolskie Piotrkowskie Impresje Taneczne Piotrków 2012.
VIII Impresje Taneczne w rytmie latino
W niedzielę (15 kwietnia) w Piotrkowie wielkie święto tańca. MOK zaprasza na VIII Ogólnopolskie Impresje Taneczne Piotrków 2012.
Już 22 kwietnia 2012 r. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalno-Tanecznych, Tanecznych, Wokalnych,
Docenili każdą drużynę

W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie odbyła się VII edycja Konkursu Palm i Pisanek Wielkanocnych.
 Piosenki, tańce, kabaret, a nawet topienie marzanny
W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się druga edycja Przeglądu Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Wolbórz.
25 i 26 kwietnia (godz. 18.00) w Miejskim Ośrodku Kultury odbywać się będzie Powiatowy Festiwal Twórczości Przedszkolaków "Fantazja".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat