Artykuły do tagu: MOK

14.09.2012 09:31
AMOK w czwartek
Cyklicznie, jeden raz w miesiącu, wyłącznie w czwartek MOK prezentować będzie rezultaty pracy twórczej instruktorów, nauczycieli i wychowawców.
Artystyczny początek roku w amfiteatrze miejskim
Koncert inaugurujący rok szkolny 2012/2013 „Pierwsza klasa - uczmy się, ucząc twórzmy..: odbył się dzisiaj po południu w amfiteatrze miejskim.
Już jutro (niedziela) zakończenie akcji Lato 2012 „Wyciągamy dzieci z bramy – baw się latem”. A to oznacza wielki festyn rodzinny w parku im. Jana Pawła II.
Na koncert „Pierwsza klasa – uczmy się, ucząc twórzmy”, czyli inaugurację roku szkolnego zaprasza prezydent miasta.
35. Łódzkie Spotkania Teatralne
Zapraszamy na 35. Łódzkie Spotkania Teatralne, czyli 12 spektakli w 10 miastach. Szczegóły na plakacie!
MOK: Kolejne spotkanie teatralne za nami
W minioną niedzielę, 19.08, dziedziniec teatralny MOK gościł Adama Walnego - Walny Teatr, w wykonaniu którego najmłodsi piotrkowianie obejrzeli bajkę „Przygody kropli wody”.
MOK: Koncert zespołu Monkey Grove
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu Monkey Grove, który odbędzie się 24 sierpnia (piątek). Wstęp wolny.
09.08.2012 09:07
Plan wakacyjnych zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie – sierpień
Tryskają radością przy Słowackiego
Codziennie kilkadziesiąt dzieciaków kreatywnie i z uśmiechem spędza wakacyjny czas w miejskich świetlicach, w ramach akcji „Wyciągamy dzieci z bramy”. Zajęcia do końca wakacji trwają m. in. w Ośrodku Edukacji Artystycznej przy Słowackiego 13.
Wyciągali dzieci z bramy razem z policją
Od kilku już lat policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie włączają się w letnią akcję „Wyciągamy dzieci z bramy”, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat