Artykuły do tagu: Mężczyzna

Próba samobójcza w piotrkowskim szpitalu
Jeden z pracowników Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie zauważył na drugim piętrze budynku głównego mężczyznę, który stał na parapecie otwartego okna. Dzięki szybkiej reakcji pracowników placówki oraz policji i straży pożarnej udało się uniknąć tragedii.
Piotrkowski Męski Różaniec tym razem stacjonarnie
Kolejna, XXIII już edycja Męskiego Publicznego Różańca zostanie zorganizowana w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem mężczyźni nie przejdą jednak ulicami miasta to przez trwającą epidemię.
Śmierć na drodze w Grabicy
We wtorek doszło do tragicznego zdarzenia drogowego w Grabicy. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn mężczyzna kierujący samochodem wypadł z drogi i wjechał do rowu. Pomimo prób reanimacji kierowcy nie udało się uratować.
Mężczyzna topił się w Strawie. Uratowali go piotrkowscy policjanci
58-latek topił się w rzece Strawie w Piotrkowie. Mężczyzna poślizgnął się i wpadając do wody uderzył głową o betonową konstrukcję wiaduktu. Stracił władzę w rękach i nogach, i zaczął tonąć. Z pomocą ruszyli piotrkowscy policjanci, którzy w tym czasie patrolowali ulicę Budki.
Zwłoki mężczyzny w zbiorniku na nieczystości
Ciało mężczyzny znaleziono w przydomowym zbiorniku na nieczystości na terenie prywatnej posesji w Mierzynie w gm. Rozprza.
Ranny Filipińczyk  z hotelu pracowniczego trafił do szpitala
Piotrkowska policja otrzymała w czwartek wieczorem zgłoszenie o rannym mężczyźnie w hotelu pracowniczym przy ul. Słowackiego. Trwają ustalenia dotyczące przebiegu zdarzenia.
Problemy z erekcją - największy koszmar każdego mężczyzny
Skąd wynikają problemy z erekcją oraz jak można je rozwiązać. W tym artykule znajduje się garść porad do zastosowania od zaraz.
Tylko co trzeci dłużnik jest kobietą
W rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor kobiety zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż panowie. Jest ich jedynie 34%. W obsłudze większości zobowiązań są solidniejsze od płci przeciwnej, ale i one mają słabe punkty. Gorzej idzie im opłacanie rachunków za wywóz nieczystości oraz opłat za czynsz i wynajem.
Dostał zawału serca, uratowali go policjanci
Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej komendy uratowali życie 56-letniemu mężczyźnie, który na ulicy dostał zawału serca.
Ciało 68-latka wyłowiono ze stawu
Ciało 68-latka wyłowiono ze stawu w Zelowie. Policjanci ustalają przyczynę śmierci mężczyzny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat