Artykuły do tagu: M±kolice

Gmina Wola Krzysztoporska: Domy Ludowe w M±kolicach i Blizinie wyremontowane
Sołectwa gminy Wola Krzysztoporska zmieniaj± się nie do poznania. W wielu z nich pojawiły się nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne. Piękniej± także domy ludowe, w których społeczn± działalno¶ć rozwijać mog± Koła Gospodyń Wiejskich, strażacy ochotnicy czy lokalni działacze. Kolejne dwa budynki – tym razem w M±kolicach i Blizinie – po gruntownych remontach oddano w ręce społeczników.
Zwłoki kobiety na terenie M±kolic
Ciało 43-letniej mieszkanki gminy Wola Krzysztoporska znaleĽli policjanci w sobotnie popołudnie 29 wrze¶nia w rowie melioracyjnym w M±kolicach.
Nowy asfalt w M±kolicach
Kolejna droga na terenie gminy Wola Krzysztoporska ma now±, asfaltow± nakładkę. Tym razem chodzi o niemal 900-metrowy odcinek w M±kolicach.
Nastolatek spowodował wypadek
3 sierpnia w M±kolicach w gm. Wola Krzysztoporska doszło do wypadku drogowego z udziałem nieletnich, którzy kierowali jedno¶ladami marki Simson.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat