Artykuły do tagu: Lubochnia

Ojciec i syn tworzą białą broń
Rodzinne interesy często cieszą się większym zaufaniem odbiorców niż usługi wielkich korporacji. Zwykle kojarzą się one np. z cukierniami z wieloletnią tradycją, ale bywają również zdecydowanie mniej typowe pomysły na stworzenie rodzinnej działalności. Jacek i Kacper Wojtysiakowie to ojciec i syn z gminy Lubochnia w powiecie tomaszowskim, których pasją jest tworzenie broni białej. Obaj przybliżyli nam tajniki swojego fachu.
Pasażerka poloneza zginęła na miejscu
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło 21 grudnia 2013 roku kilka minut przed godzina 11.00 w miejscowości Tarnowska Wola w gminie Lubochnia.
Deski spadły z dźwigu. 43-latek nie żyje
5 listopada o godzinie 8:45, w jednej z miejscowości w gminie Lubochnia, miał miejsce tragiczny wypadek.
Mieszkańcy powiatu tomaszowskiego nie zdążyli jednak metalowego złomu sprzedać. Spłoszył ich jeden z pracowników firmy, przez której teren przebiegają tory.
Region: Kierowca wjechał w motorower
W wypadku ucierpiał 17-letni motorowerzysta i jego 13-letni kolega.
Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie zatrzymano byłą szefową łódzkiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat