Artykuły do tagu: Lokatorzy

Protestowali przed Urzędem Miasta, ale... nie kupcy
Od ponad 20 lat starają się o wykup mieszkań. Piotrkowianie z ul. Sygietyńskiego apelują o pomoc. Kilka już razy pikietowali przed Urzędem Miasta, prosili o pomoc radnych. Teraz postanowili przyłączyć się do protestu kupców w nadziei, że wreszcie ich problemy zostaną dostrzeżone.
Trwa spór lokatorów bloku przy ul. Sygietyńskiego z piotrkowskim Urzędem Miasta
Chodzi o wykup lokali, w których mieszkają od lat, a które sa zarządzane przez TBS. W środę odbyła się kolejna nadzwyczajna sesja Rady Miasta poświęcona temu tematowi.
Sąsiad popełnił samobójstwo. Pozostał przykry problem
W jednym z mieszkań przy ul. Iwaszkiewicza w Piotrkowie znaleziono zwłoki. 48-letni mężczyzna popełnił samobójstwo. Policję o wydobywającym się z mieszkania sąsiada fetorze powiadomił jeden z lokatorów. - W bloku jest niewyobrażalny smród, a prokuratura nie pozwala posprzątać mieszkania – skarżą się mieszkańcy budynku.
W mieszkaniu runął sufit. W środku była 4-osobowa rodzina [AKTUALIZACJA]
W budynku przy ul. Północnej w Piotrkowie w jednym z mieszkań zawalił się sufit. W lokalu przebywała 4-osobowa rodzina.
Radomsko: Święta w nowych mieszkaniach
Pierwsi lokatorzy odebrali klucze do mieszkań w budynku przy ulicy Miłej w Radomsku, który wyremontowało radomszczańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Na dobre przeprowadzą się na Święta Bożego Narodzenia.
To najgorsze podwórko w Piotrkowie
Trwa remont ul. Słowackiego w Piotrkowie. Centrum miasta z dnia na dzień pięknieje. Przekraczając posesję pod numerem 34, już tak pięknie nie jest. Podwórko trudno sforsować pieszo, nie mówiąc już o wjechaniu tam samochodem. - To jest przecież centrum miasta! Kiedy przychodzi wiosna i jesień, to musimy chodzić w kaloszach. To jest najgorsze podwórko w Piotrkowie! - mówią lokatorzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat