Artykuły do tagu: Logistyka

Hale z płyty warstwowej – dlaczego warto na nie postawić?
Magazyny mogą przyjmować mocno zróżnicowane formy, związane z typem przedmiotów, które się w nich przechowuje. Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie rozwiązań są hale z płyty warstwowej. Skąd tak wielkie zainteresowanie akurat takimi projektami? Czy naprawdę pozwalają one na wygodniejszą pracę oraz optymalizację procesów, których wymagają różne rodzaje logistyki magazynowej?
W Piotrkowie będzie można studiować Logistykę
Uniwersytet otrzymał pozytywną opinię oraz zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na otwarcie kierunku Logistyka. Wprowadzenie tych studiów do oferty bezpłatnych kierunków ma być odpowiedzią na potrzeby studentów oraz rynku pracy.
Praca w logistyce? 10-ciomiesięczny kurs, aby zdobyć pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
Posiadasz ścisły umysł? Umiesz szybko podejmować decyzje i przewidywać ich skutki? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że masz doskonałe zadatki na logistyka! Na czym dokładnie polega praca w logistyce? Czego nauczysz się podczas kursu logistycznego? Na jakie zarobki możesz liczyć w tym zawodzie? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu!
Firma ID Logistics to kolejny najemca w centrum dystrybucji Prologis Park Piotrków. Firma wynajęła 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.
Piotrków ma duży potencjał, który nie jest wykorzystywany. Poważną przeszkodą rozwojową naszego regionu jest brak dużych inwestycji, mimo dogodnego położenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat