Artykuły do tagu: Loża

O pomyśle Jarosława Kaczyńskiego na zakaz uboju rytualnego i rekordzie ilości zakażeń COVID-19 można było posłuchać na antenie Radia Strefa FM w trzecim po wakacjach odcinku programu "Loża" Marcina Cecotki.
Audycja
Po kilku miesiącach na antenę Radia Strefa FM Piotrków powróciła Loża. Marcin Cecotka wraz ze swoimi gośćmi podsumowuje ostatnie wydarzenia zarówno w kraju jak i w regionie. Audycja jest emitowana na żywo w każdy poniedziałek o 12:30.
Nagrody i wyróżnienia na Wigilii Artystycznej
Podczas tradycyjnej już corocznej Wigilii Artystycznej, która odbyła się w piątek w piotrkowskiej galerii ODA, specjalnymi nagrodami i podziękowaniami zostali uhonorowani ci, którzy w mijającym roku wyróżnili się szczególnie w środowisku twórczym naszego miasta bądź działalność tego środowiska mocno wspierali. Laureatem dorocznej nagrody ODA Black Box został Bronisław Brylski, natomiast Blue Box’a Art & Jazz otrzymał Stanisław Piotr Gajda. Specjalne wyróżnienia i podziękowania powędrowały także do firm i osób prywatnych, jak i wolontariuszy.
Piotrków: Leżakowali na placu Czarnieckiego
Pogoda może nie do końca na to wskazuje, ale dziś rozpoczęło się astronomiczne lato.
Piotrków: Trakt Wielu Grilli [foto+film]
Sporym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana po raz pierwszy w tej formule impreza pod nazwą "Trakt Wielu Grilli". Było coś dla ciała, ale i dla duszy. Nie zabrakło smacznych potraw (przede wszystkim z grilla) i dobrej muzyki serwowanej przez piotrkowskie zespoły. Imprezę zorganizowała Loża Kulturalna Stare Miasto.
Piotrkowskie Święto Kobiet im. Ernestyny Polowskiej już w ten czwartek. Impreza rozpoczyna się o 14.30 otwartą sesją zdjęciową dla pań (z gwiazdą siatkówki Michałem Bąkiewiczem).
Loża Kulturalna zaprasza 1 maja na okolicznościowy happening. Miejscem akcji będzie Rynek Trybunalski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat