Artykuły do tagu: ListydoM.3

Wyjątkowy pokaz „Listów do M 3”
Mariusz Kuczewski, jeden ze scenarzystów „Listów do M 3” spotkał się we wtorek w piotrkowskim kinie Helios z widzami, którzy chcieli obejrzeć tę kolejną polską komedię. A wszystko dlatego, że to dzięki niemu Piotrków zagrał w tym filmie. Z Mariuszem Kuczewskim rozmawiała Agnieszka Warchulińska.
Wyjątkowy pokaz „Listów do M. 3”
5 grudnia nie lada gratka czeka tych, którzy zdecydują się kupić bilety na seans "Listy do M.3". Tego dnia w kinie Helios z publicznością spotka się twórca scenariusza komedii, Mariusz Kuczewski.
Dlaczego Piotrków zagrał w „Listach do M. 3”?
Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Listy do M. 3”, którego część akcji rozgrywa się w Piotrkowie. Co sprawiło, że nasze miasto zagrało w kontynuacji zwariowanych przygód Mikołaja Mela? – o to zapytaliśmy scenarzystę filmu Mariusza Kuczewskiego.
Wkrótce  w kinach „Listy do M. 3” kręcone m.in. w Piotrkowie
Ukazał się zwiastun trzeciej części „Listów do M.”. Film kręcono m.in. w Piotrkowie Trybunalskim. Nasze miasto wielokrotnie pojawia się w trailerze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat