Artykuły do tagu: Listy

Andrzej Grabowski na peronie piotrkowskiego dworca
W Piotrkowie wciąż trwają zdjęcia do filmu „Listy do M. Czas niespodzianek”. Prace filmowców skupiły się dziś, we wtorek 28 lutego, na peronach dworca kolejowego. Na planie do Tomasza Karolaka dołączył Andrzej Grabowski. Aktor wciela się w ojca głównego bohatera, czyli Melchiora granego przez Karolaka.
Sesja zdjęciowa piotrkowskich przedszkolaków z gwiazdorem polskiego kina
To był wyjątkowy poniedziałek dla dzieciaków z piotrkowskiego przedszkola Villa Bambini. Uczestniczyły bowiem w sesji zdjęciowej ze świętym Mikołajem, a właściwie z Tomaszem Karolakiem, który rolę świętego gra w trzeciej części „Listów do M”.
Filmowcy od rana pracują na Rynku Trybunalskim
Bryczka, ogier „Aeronauta”, zaśnieżona płyta Rynku Trybunalskiego i fryzjerskie głowy w oknie restauracji hotelu „Staromiejski” - tak bladym świtem swe oblicze zaczęła zmieniać piotrkowska Starówka. A wszystko za sprawą ekipy filmowej produkcji „Listy do M. Czas niespodzianek”, która dziś rozpoczęła pierwszy, z czterech zaplanowanych w Piotrkowie, dni zdjęciowych. Na planie pojawi się aktor Tomasz Karolak.
Od poniedziałku w Piotrkowie gościć będzie ekipa filmowa kręcąca trzecią część serii „Listy do M". Aktorzy, reżyserzy i operatorzy w naszym mieście pojawią się w poniedziałek, a zdjęcia potrwają do 2 marca.
Znów będą kręcić w Piotrkowie
Potwierdzają się informacje radia Strefa FM, o tym, że pod koniec lutego do Piotrkowa zawita kolejna ekipa filmowa. Tym razem nasze miasto stanie się plenerem dla komedii „Listy do M 3”. Rozmowy z producentem filmu, dotyczące udostępnienia piotrkowskich plenerów, magistrat prowadził od grudnia ubiegłego roku.
Dziesiąty Maraton Pisania Listów. Gimnazjum nr 1 zaprasza
W Piotrkowie Trybunalskim po raz dziesiąty rusza Maraton Pisania Listów Amnesty International. 9 grudnia piotrkowianie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.
ODA. Wspólne czytanie książki
Wspólne czytanie fragmentów książki „Listy jak dotyk” zorganizowane z okazji 40-lecia powstania KOR odbędzie się w sobotę 19 listopada w Ośrodku Działań Artystycznych przy Dąbrowskiego 5 w Piotrkowie.
W Piotrkowie Trybunalskim rusza, już po raz dziewiąty, Maraton Pisania Listów Amnesty International. 11 grudnia piotrkowianie będą mogli pomóc osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie.
W Piotrkowie rusza Maraton Pisania Listów Amnesty International
Już 12 grudnia piotrkowianie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.
20.10.2014 10:13
Okulistyka całą dobę
Zmiany na Oddziale Okulistycznym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Z pomocy będzie można korzystać całodobowo. Zmiany mają wejść w życie jeszcze w tym roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat