Artykuły do tagu: Likwidacja

Filia biblioteki w Rynku Trybunalskim do likwidacji
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie ma zostać zlikwidowana.
Zlikwidują straż miejską?
W Bełchatowie wraca temat likwidacji straży miejskiej. Uchwałę w tej sprawie przygotowuje radny Marcin Rzepecki. W zamian proponuje sfinansowanie przez miasto etatów dzielnicowych, które objęliby zwolnieni strażnicy oraz rozbudowanie sieci miejskiego monitoringu.
Zalew Sulejowski bez portu u Łysego
Kultowe miejsce zniknie z turystycznej mapy regionu. Trwa likwidacja Ośrodka Wypoczynkowego "Wodnik" w Bronisławowie. - Nie przedłużono mi umowy dzierżawy terenu - wyjaśnia Zdzisław Jakubowski znany w regionie jako Łysy.
Nie będzie Tesco w Piotrkowie
Sieć Tesco zamyka 18 sklepów w kraju, które nie przynoszą zysków. Wśród nich znalazł się supermarket przy ul. Szkolnej w Piotrkowie.
Rodzice uczniów uczęszczających do Gimnazjum w Tomawie (gmina Łęki Szlacheckie) oraz mieszkańcy tej miejscowości protestowali w poniedziałek przeciwko likwidacji tej szkoły.
Sprawa przenosin poradni w TVP INFO
Piotrków Trybunalski ponownie na ogólnopolskiej antenie telewizyjnej. Tym razem w programie „To jest temat” nadawanym na żywo w TVP INFO. Dziennikarze zajęli się chyba najgorętszym tematem ostatnich dni w naszym mieście, czyli przeprowadzką poradni lekarskiej z ul. Dmowskiego na Armii Krajowej.
Kto chce likwidacji urzędów pracy?
Bezrobocie spadło do poziomu najniższego od 27 lat. Nic tylko się cieszyć. Czy aby na pewno?
Tak upadały zakłady pracy w Piotrkowie
Pracownicy nie dostawali wynagrodzenia. Narzekali, że w zakładzie jest zimno, że nie dostają obuwia i roboczych ubrań. Mróz rozsadzał rury w zakładzie, a oni musieli pracować. Średnia pensja wynosiła wtedy 400 zł – tak dogorywał Metaplast w Piotrkowie. O tym pisali dziennikarze w drugim numerze „Tygodnia Trybunalskiego”, 20 lat temu.
Zamykają Przedszkole Sióstr Dominikanek
Niepubliczne, dwujęzyczne przedszkole prowadzone przez siostry Dominikanki w Piotrkowie zostanie zamknięte. Na stronie internetowej placówki, przeczytać można informację, że przedszkole nie prowadzi już naboru na nowy rok szkolny i działać będzie tylko do lipca tego roku.
Naczelny Sąd Administracyjny oddalił wniosek wojewody łódzkiego o kasację wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który uchylił zakwestionowaną przez wojewodę uchwałę Rady Powiatu w Bełchatowie o likwidacji Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łękawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat