Artykuły do tagu: Licytacja

Muzycznie i charytatywnie w piotrkowskim MOK-u
Można było posłuchać muzyki, ale także wziąć udział w licytacji w szczytnym celu. W niedzielny wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbył się koncert charytatywny.
Jak zamieszkać na własnym M?
Można by na pierwszy rzut oka stwierdzić, że jedyną drogą do nabycia mieszkania jest kredyt hipoteczny i zakup na rynku pierwotnym i wtórnym. Możliwości, by zamieszkać na własnych metrach kwadratowych, jest jednak zdecydowanie więcej. Mieszkanie można zdobyć na przykład na zasadzie przydziału, licytacji lub zamiany. Najczęściej takie procedury dotyczą lokali komunalnych i trzeba spełniać określone warunki, by w ogóle móc starać się o mieszkanie.
Okazali serce Piotrusiowi
Zbiórka pieniędzy na leczenie 15-miesięcznego Piotrusia Święconka odbyła się podczas uroczystości wigilijnej dla mieszkańców gminy Sulejów. Chłopiec cierpi na neuroblastomę - nowotwór złośliwy współczulnego układu nerwowego. Na usunięcie guza i immunoterapię potrzebny jest ponad milion złotych.
Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej
Wprawdzie tylko przez jeden dzień sprawował tę funkcję, ale podjął kilka ważnych decyzji. Przedsiębiorca Janusz Stus wylicytował „fotel wójta” podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Licytacja rozgrzała publiczność. Wszystko dla Patryka
To był wyjątkowy koncert. Piotrkowski HARC postanowił pomóc koledze – Patrykowi, który zachorował – a przy okazji zorganizował wydarzenie, które przyciągnęło wielu ludzi o wielkich sercach.
Koszulka z autografami naszej reprezentacji może być Twoja!
Koszulka z autografami Lewandowskiego, Milika, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i pozostałych reprezentantów Polski na Euro 2016 może być Twoja. Na zdobycie tego niezwykłego trofeum kibica będzie szansa już 18 czerwca w piotrkowskim MOK-u.
Podczas niedzielnych Dożynek Powiatowych w Gorzkowicach zorganizowana zostanie zbiórka krwi.
W sobotę,15 sierpnia w Łękach Szlacheckich odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez wójta gminy oraz Szkołę Podstawową w Trzepnicy. W programie m.in. konkursy, wystawy i zabawa taneczna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat