Artykuły do tagu: Libacja

Ugodził kolegę nożem. Tragiczny finał libacji przy Opoczyńskiej w Sulejowie
Tragicznie zakończyła się libacja alkoholowa przy ul. Opoczyńskiej w Sulejowie. Między mężczyznami, którzy razem pili alkohol doszło do kłótni. Jeden ugodził drugiego nożem. Napastnik uciekł.
Zastrzelił kolegę. Był kompletnie pijany
Prawie cztery promile alkoholu miał 34-letni mężczyzna, który śmiertelnie postrzelił z wiatrówki swojego kolegę. Grozi mu dożywocie. Do zdarzenia doszło w powiecie tomaszowskim.
Śmiertelne skutki libacji
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego radomszczanina. Zatrzymano czterech podejrzanych.
Z nożem na kolegę. Tragiczny skutek libacji przy ul. Wojska Polskiego
70-letni mężczyzna zadał swojemu znajomemu cios w klatkę piersiową. Użył noża kuchennego. Do zdarzenia doszło podczas libacji alkoholowej w mieszkaniu przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Powiedział sąsiadowi, że go zabije
Libacja alkoholowa przerodziła się w ostrą sprzeczkę. 43-letni mężczyzna groził śmiercią kompanowi od kieliszka. Interweniujący policjanci znaleźli trzy jednostki broni. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Gorzkowice.
Podczas libacji okradł znajomego
14,5 tys. zł stracił w sobotę mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyznę okradł jego znajomy, z którym pił alkohol. Złodziej wykorzystał stan swojego 70-letniego kolegi i wyjął z jego kurtki klucz, którym otworzył mieszkanie pokrzywdzonego, skąd zabrał pieniądze.
Ugodził nożem podczas libacji, miał prawie 4 promile
W miejscowości Budziszewice (powiat tomaszowski) w czasie libacji alkoholowej (26 grudnia wieczorem) doszło do ugodzenia nożem.
Piotrkowska policja wyjaśnia przyczyny śmierci 37-letniego piotrkowianina. Wspólne picie skończyło się kłótnią i pobiciem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat