Artykuły do tagu: Lewica

13.02.2019 07:37
Kto czeka na Wiosnę?
Według niektórych dziennikarzy nowe ugrupowanie założone przez Roberta Biedronia zmieni krajową scenę polityczną. A jak będzie ze sceną lokalną?
01.05.2017 09:27
Lewica świętuje 1 Maja
Tradycyjnie jak co roku działacze lewicy w tym SLD złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą przedwojennego prezydenta Piotrkowa Kazimierza Szmidta. Później wezmą udział w manifestacji i pochodzie w Łodzi.
Nie chcą zmian w służbie zdrowia w Piotrkowie. Lewica protestuje
Organizacje lewicowe nie chcą zmian w piotrkowskiej służbie zdrowia. Poskarżyli się więc marszałkowi województwa.
20.04.2016 10:12
Dobra zmiana w SLD?
- SLD się nie kończy, to raczej niekończąca się opowieść – mówił na antenie Strefy FM Artur Ostrowski, były poseł, wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego SLD, gość wtorkowego programu O tym się mówi.
Lider partii Razem spotka się z piotrkowianami
W sobotę 13 lutego Adrian Zandberg odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje polityk partii Razem.
Wybierają nowego szefa SLD
Trwają powszechne wybory przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wybór zostanie dokonany w czasie zebrań ogólnych członków SLD w strukturach powiatowych partii czy miastach na prawach powiatu - w tym także w Piotrkowie.
Ciszej nad tą trumną, czyli o śmierci lewicy
Lewica traci tożsamość. Lewica umiera. Kto jej jeszcze potrzebuje, skoro Polacy podzielili się na zwolenników PO i PiS? Jaka przyszłość czeka Sojusz Lewicy Demokratycznej, również ten piotrkowski? - pytaliśmy w grudniu 2014 na łamach TT. Wykrakaliśmy. Okazuje się, że Polacy lewicy nie potrzebują. Pierwszy raz w historii III RP partia lewicowa nie znalazła się w Sejmie.
Chcemy likwidacji umów śmieciowych - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej poseł Artur Ostrowski wraz z kandydatami do Sejmu z ramienia Zjednoczonej Lewicy.
Lewica prezentuje listę i propozycje reform
Przy ulicy Rakowskiej w Piotrkowie odbyła się w sobotę konferencja prasowa, zwołana przez posła SLD Artura Ostrowskiego. Przedstawiono na niej ostateczny kształt list Zjednoczonej Lewicy w okręgu numer 10.
Zjednoczona Lewica kusiła na bazarku
Przedstawiciele Zjednoczonej Lewicy (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni) na czele z posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Arturem Ostrowskim w niedzielę zbierali podpisy pod listą poparcia dla koalicyjnego komitetu wyborczego na piotrkowskim targowisku przy ulicy Dmowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat