Artykuły do tagu: LeszekHeinzel

Kąpiel na własną odpowiedzialność!
Piotrkowskie kąpielisko Słoneczko na kolejny sezon letni ma zostać otwarte 23 czerwca. Tymczasem jak się okazuje, w związku z piękną pogodą, wiele osób korzystało już z kąpieli na tzw. małym Bugaju. Niestety po wyjściu z wody zdarzały się przypadki ostrej wysypki u dzieci.
26.10.2016 08:24
Dyrektor OSiR-u niewinny
Sąd Rejonowy w Piotrkowie uniewinnił we wtorek Leszka Heinzla, dyr. OSiR w Piotrkowie w tzw. sprawie balonowej oddalając zarzuty prokuratury. Drugim oskarżonym był Grzegorz Ż., pracownik ośrodka, który również został uniewinniony.
Patryk Stypułkowski zwycięzcą Trybunalskiego Biegu z OSiR-em [WYNIKI]
Prawie 1500 zawodników wzięło udział w tegorocznym Biegu Trybunalskim z OSiR-em. Biegacze rywalizowali na dystansie 1200 metrów na stadionie przy ul. Żwirki. Wygrał Patryk Stypułkowski z Koluszek.
Dyrektor fotografuje baloniki
Otrzymaliśmy kolejny filmik od internauty nagrany podczas Zakończenia Lata z MOK i OSIR-em. Impreza odbyła się w amfiteatrze miejskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat