Artykuły do tagu: Lepper

Wojciech Sumliński przyjedzie do Piotrkowa
10 grudnia w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzem śledczym, pisarzem Wojciechem Sumlińskim. Początek o 19:00.
Andrzej Lepper popełnił samobójstwo
Znany wszystkim polityk Andrzej Lepper nie żyje. 57-letniego lidera Samoobrony znaleziono martwego w prywatnych pomieszczeniach znajdujących się w biurze Samoobrony.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Sąd Apelacyjny uchylił wyrok w sprawie Seksafery
Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie skazujący Andrzeja Leppera na dwa lata i trzy miesiące więzienia w tzw. Seksaferze w Samoobronie.
Dzisiaj Łódzki Sąd Apelacyjny rozpozna odwołanie obrony od wyroku skazującego Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie.
Lepper nie traci nadziei na sukces w wyborach
Andrzej Lepper, mimo sondaży, które nie dają mu właściwie żadnych szans w wyborach prezydenckich, nie traci nadziei. Dziś w Kafarze (gmina Grabica) zwołał konferencję prasową, na której apelował do swoich kontrkandydatów w wyborach aby przeprowadzić w ostatnich dniach merytoryczne debaty.
Andrzej Lepper podjął decyzję...w gminie Grabica
Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper będzie startował w wyborach prezydenckich. Ogłosił to dziennikarzom na spotkaniu w miejscowości Kafar (gmina Grabica).
Stanisław Łyżwiński zwolniony przedterminowo
Wczoraj został skazany, a mimo to wyszedł na wolność. Stanisław Łyżwiński, były poseł ziemi piotrkowskiej, zgodnie z prawem mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Jego obrońca złożył taki wniosek, a sąd się do niego przychylił.
Piotrków: Lepper i Łyżwiński skazani
Sąd Okręgowy w Piotrkowie wydał wyrok w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie. Andrzej Lepper został skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia. Stanisław Łyżwiński - na 5 lat pozbawienia wolności.
Mowy końcowe mają dziś wygłosić obrońcy oskarżonych w procesie tzw. seksafery w Samoobronie, Stanisława Łyżwińskiego i Andrzeja Leppera.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat