Artykuły do tagu: Leasing

Leasing samochodowy dla firm
Leasing samochodu to alternatywa dla kredytu na samochód, na którą często decydują się firmy. Korzystne sposoby rozliczeń związanych z leasingiem, możliwość wykupienia auta po korzystnej cenie, ale również opcja wypowiedzenia umowy i zrezygnowania z samochodu, jeśli ten okaże się niepotrzebny, to tylko kilka zalet leasingu.
Sprawdź leasing samochodowy, kalkulator ci w tym pomoże!
Zapoznając się z ofertą w programie Volkswagen Financial Services, nie trzeba wierzyć na słowo konsultantom wskazującym zalety produktów finansowych. Leasing samochodowy, kalkulator leasingowy to specjalne produkty, które możesz sprawdzić na stronach marki VWFS i producenta aut. Produkty te powinny zainteresować każdego, kto rozważa leasing. Przekonaj się, że nowy sposób wyliczania pozwala znacznie obniżyć wysokość miesięcznych rat!
Dlaczego leasing przyćmił kredyt bankowy?
Współczesny przedsiębiorca, który chce zakupić maszynę, komputer, czy samochód na potrzeby firmy, po prostu bierze leasing. Era kredytów, kiedy chodzi o nabycie środka trwałego, dawno przeminęła. Nic w tym dziwnego, kiedy spojrzy się na zalety leasingu i porówna jego możliwości z tymi, jakie oferują kredyty bankowe.
Samochody poleasingowe, czyli udokumentowana jakość
Rynek motoryzacyjny w Polsce stale i konsekwentnie rośnie. Co ciekawe, nie przeszkodził mu nawet kryzys finansowy, który tak skutecznie przystopował większość rynków zachodnich. Mimo obiecujących tendencji, nie każdy Polak może sobie pozwolić na zakup nowego auta – ci mniej majętni rozglądają się przede wszystkim za samochodami używanymi. Często niesie to za sobą pewne ryzyko, ponieważ oszustów (oraz dających się oszukać naiwniaków) nie brakuje. Jak ustrzec się błędów i nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Odpowiadamy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat