Artykuły do tagu: LZS

Grad medali piotrkowskich zapaśników
193 zawodników z 21 klubów wzięło udział w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym, które rozegrane zostały w hali Relax. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: kadeci oraz juniorzy i młodzieżowcy. Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków spisali się znakomicie. Wygrali rywalizację drużynową i wywalczyli wiele medali w indywidualnych zmaganiach.
LZS podsumowały miniony rok
W Ręcznie odbyło się podsumowanie roku sportowo-turystycznego Ludowych Zespołów Sportowych powiatu piotrkowskiego. Uczestniczyli w nim zawodnicy, trenerzy, działacze oraz samorządowcy ze wszystkich 11 gmin wchodzących w skład powiatu z siedzibą w Piotrkowie. Najlepsi odebrali nagrody i puchary.
Ponad 1000 zawodniczek i zawodników wzięło udział w kolejnych Wojewódzkich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych jakie odbyły się wczoraj w Ręcznie.
Wolbórz. Wiosenne biegi przełajowe
Ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego wystartowało w biegach przełajowych, których kolejną edycję w wolborskim parku zorganizowało wojewódzkie zrzeszenie LZS.
Finały LZS w piłce kobiet - zwycięzcą Ostrovia Ostrówek
W Hali Sportowej Gimnazjum w Rozprzy odbyły się finały wojewódzkie w halowej piłce nożnej kobiet Ludowych Zespołów Sportowych.
Na posiedzeniu Gminnego Zrzeszenia LZS, zgodnie ze statutem, powołana została w Woli Krzysztoporskiej społeczna sekcja piłki siatkowej. W jej skład weszli: Piotr Wojciechowski (przewodniczący), Tomasz Wojtczyk (zastępca), Michał Gaworczyk (sekretarz), Wojciech Wieczorek, Przemysław Stemplewski, Marcin Szymak oraz Rafał Mańkowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat