Artykuły do tagu: LTE

Internet mobilny LTE bez  limitu na kartę – najlepsze rozwiązanie dla tabletów i laptopów
Internet bezprzewodowy bez limitu – najlepsze rozwiązanie dla tabletów i laptopów. Internet mobilny bez limitu (bezprzewodowy) to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przeważnie korzystają z internetu na urządzeniach mobilnych, takich jak laptop, telefon czy tablet. Odpowiednio wybrana oferta zapewnia bezpieczny i tani internet LTE bez limitu danych.
Mateusz Górny przekroczył kolejną granicę
Piotrkowianin pobił swój życiowy rekord w biegu na 60 metrów podczas mityngu Orlen Cup, który odbył się we wtorek w Łodzi. Lekkoatleta pokonał ten dystans w czasie 6:76, poprawiając swój dotychczasowy rezultat o dziesięć setnych sekundy. W tej imprezie rywalizują uczestnicy m.in. mistrzostw świata i Europy, poziom zawodów tradycyjnie był więc bardzo wysoki.
Historyczny myśliwiec na lotnisku w Piotrkowie
Przez kilka godzin można było podziwiać na piotrkowskim lotnisku latającą replikę Fokkera D VII z pierwszej wojny światowej.
Na początek festiwalu
W piątek, 4 listopada, w Piotrkowie rozpoczął się VI Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich „Trybuna Teatru”. W ramach festiwalu piotrkowska publiczność mogła zobaczyć również spektakl artystów zawodowych. I tak na zakończenie pierwszego dnia imprezy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury ze sztuką „Zapolska Superstar" wystąpił Teatr Dramatyczny z Wałbrzycha. W spektaklu zagrała piotrkowianka Sara Celler-Jezierska.
Olbrzym i Kurdupel, Hańba, Ludwik Zamenhof...
... oraz Di Dżej Boro. Powoli kończy się Piotrkoff Art Festival. Powoli, bo dziś fanów twórczości alternatywnej czeka jeszcze sporo atrakcji.
Wojciech Baranowski zaśpiewa z gwiazdami
Wojciech Baranowski wystąpi 28 czerwca na Life Festiwal Oświęcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do zaśpiewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.
VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.
VoP. Szansa przed Wojtkiem
Piotrkowianin Wojciech Baranowski stanie w sobotę przed szansą przejścia do kolejnego etapu „Voice of Poland”. Nasz wokalista rywalizować będzie w „ringu” o wygraną i przybliżenie się do wygrania programu.
Nie ma pieniędzy na doświetlenie Sulejowskiej
Końcowy fragment ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie pozostanie bez oświetlenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat