Artykuły do tagu: LDK

Piekarczyk i Cugowski w ŁDK. Bezpłatne warsztaty muzyczne
Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą 26 i 27 września bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury. Wydarzenie (organizowane w ramach projektu "Rockowanie. Gramy Maanam") skierowane jest do wszystkich muzykujących.
Memoriałowe zwycięstwo młodych szczypiornistów Piotrkowianina
Młodzi zawodnicy Piotrkowianina wygrali XVI Memoriał Waldka Hyżego - byłego bramkarza Anilany Łódź. Turniej zorganizowano w hali łódzkiej drużyny. Piotrkowianie wygrali wszystkie mecze.
Nowa „Hawana”. Praca wre nawet w święta
Budynku historycznego kina już nie ma, a piotrkowska Krzywda zmienia swoje oblicze. Wkrótce w miejscu, gdzie stała „Hawana” pojawi się budynek, w którym nie zabraknie restauracji, pubu, małego kina a może i kasyna. Pracowników na placu budowy spotkaliśmy nawet 1 maja w dniu … Święta Pracy.
Konkursy, nagrody, zabawa, czyli Dzień Dziecka w ŁDK
Blisko 600 dzieci z 47 gmin wzięło udział w dwóch konkursach Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka z Literaturą i Sztuką – „Świerszczykowe wierszyki” organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat