Artykuły do tagu: Kwas

Zrzucali odpady do kanalizacji. Sprawa trafiła do sądu
Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie toczy się sprawa dotycząca zrzucania na terenie jednej z piotrkowskich myjni samochodowych chemicznych odpadów do miejskiej kanalizacji. Prokuratura skierowała akt oskarżenia wobec trzech osób.
Jaki gainer na masę wybrać? Przegląd najlepszych propozycji
Jaki gainer wybrać? To pytanie, które zadaje sobie coraz więcej osób pragnących przybrać na masie i cieszyć się okazałymi mięśniami. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które są mniej lub bardziej skuteczne. Chcąc pomóc ci w dokonaniu wyboru, postanowiliśmy podpowiedzieć, na który gainer postawić - dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas zakupu i poznasz propozycję trzech skutecznych produktów, które cieszą się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów. Zapraszamy.
Aminokwasy dla sportowców - jakie wybrać?
Aminokwasy są związkami organicznymi wchodzącymi w skład białek, będących głównym budulcem naszego organizmu. Część z tych substancji ciało wytwarza samodzielne, zaś inne muszą być dostarczane z pożywieniem. W przypadku intensywnego wysiłku, jaki ma miejsce u sportowców, na przykład kulturystów, ale też biegaczy, czy rowerzystów, zachodzi konieczność suplementacji aminokwasów ze względu na wzmożone ich wykorzystanie. Jakie aminokwasy dla sportowców są najbardziej polecane i jakie mają zadanie?
Tony toksycznych odpadów w miejskiej kanalizacji
Tony toksycznych odpadów trafiały do miejskiej kanalizacji w Piotrkowie. Nie wiadomo jak długo trwał ten proceder. Firma, która przywoziła nieczystości twierdzi, że była to jednorazowa pomyłka. Trochę inne zdanie na ten temat mają przedstawiciele Piotrkowskich Wodociągów.
Wyciek kwasu na terenie ciepłowni
Zbiornik z kwasem solnym rozszczelnił się na terenie piotrkowskiej ciepłowni. Ewakuowano pracowników zakładu, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat