Artykuły do tagu: Kurtki

Wyprzedaż kurtek narciarskich i snowboardowych - skorzystaj z ostatnich dni promocji!
Odzież narciarska i snowboardowa nie należą do najtańszych. Ich zakup wiąże się nieraz ze sporym wydatkiem, gdyż nie powinno się na nich oszczędzać - w końcu jakość naszych ubrań jest głównym czynnikiem, który odpowiada za nasz komfort i ciepło na stoku. Co kilka sezonów przychodzi czas, by nabyć nowe kurtki narciarskie i snowboardowe. Wyprzedaż pozwoli nam nabyć te produkty w niższych cenach - sprawdźmy gdzie trafimy na najlepsze ceny.
Odzież robocza i BHP na zimę: ocieplane kurtki robocze i wiele innych
Ubrania robocze i odzież BHP wykorzystuje się w wielu dziedzinach. Dla niektórych branż (na przykład w laboratoriach chemicznych), ubiór nie zmienia się w zależności od pory roku. Jednak w przypadku prowadzenia pracy na dworze lub w innych okolicznościach, które wiążą się z ekspozycją na zmiany temperatury (jak korzystanie z chłodni), konieczne jest dostosowanie odzieży roboczej do panujących warunków.
Kurtki damskie na lato – co założyć w chłodniejsze letnie dni?
Kiedy zbliża się okres letni, każdy nastawia się na to, że będzie ciepło. Z radością szykuje się lekkie ubrania i przygotowuje na wakacyjne przygody. Tymczasem pogoda bywa kapryśna i warto mieć coś na chłodne dni. Jakie kurtki sprawdzą się najlepiej?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat