Artykuły do tagu: Kurnędz

Pożar pustostanu w Kurnędzu
Do pożaru budynku mieszkalnego doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Kurnędz w gminie Sulejów. Ogień strawił poddasze domu.
Z cyklu
Dorzecze Pilicy to jedno z najpiękniejszych miejsc województwa łódzkiego. Doceniają je mieszkańcy, turyści i filmowcy. To prawdziwy raj dla kajakarzy.
Z cyklu „Przyroda zawsze Ci odda”: Kurnędz i Biała
Niespełna 4 km na południe od Sulejowa znajduje się miejscowość Kurnędz, dawna wieś rządowa z folwarkiem, idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku w czystym ekologicznie terenie, przyjaznym zarówno dzieciom jak i seniorom.
Biwak Harcerskiego Związku Drużyn 54. w Kurnędzu
Drużyny z Harcerskiego Związku Drużyn 54. wybrały się na biwak do miejscowości Kurnędz. Miniony weekend był ostatnią okazją, by zaczerpnąć trochę leśnego powietrza przed jesiennym chłodem i ulewami, pogoda dopisała.
Uważaj, gdzie się kąpiesz!
- Trzeba uważać gdzie się kąpiemy - apeluje komendant Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Włodzimierz Kapiec.
Woda na Słoneczku nadaje się do kąpieli
W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim są jedynie dwa tzw. miejsca wykorzystywane do kąpieli.
Kurnędz: Pożar drewnianej stodoły
Aż 4 zastępy straży brały udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł wczoraj przed godziną 17:20 we wsi Kurnędz trawiąc drewnianą stodołę.
Kurnędz: Wypadek z udziałem policjanta
7-letni chłopiec wyjechał na rowerku wprost pod koła nadjeżdżającego osobowego Forda, którego prowadził funkcjonariusz policji. Chłopczykowi na szczęście nic się nie stało, jednak na miejsce zdarzenia przyjechał prokurator.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat