Artykuły do tagu: Kulinaria

Gdzie dobrze zjeść poza domem?
Wiosna i lato to czas, kiedy aż chce się wyjść z domu, pobyć na świeżym powietrzu, spotkać z bliskimi i miło spędzać wolne chwile. W takie dni warto czasem odpocząć od gotowania i wyjść do restauracji, aby tam poprawić sobie nastrój smacznym jedzeniem czy miłą atmosferą. Galeria Focus Mall zaprasza wszystkich do zapoznania się z szeroką ofertą lokali gastronomicznych, w których można zaznać przyjemności i zrelaksować się zarówno po ciężkim dniu pracy, jak i w leniwą niedzielę.
Co w tym roku może znaleźć się na wielkanocnym stole?
Jajka z majonezem, żurek, babka drożdżowa to typowe potrawy związane ze świętami Wielkanocnymi. Jednak czy tradycyjne potrawy dalej królują na polskich stołach?
Smaki Królowej Bony wracają do Woli Krzysztoporskiej
Już w najbliższą sobotę, 6 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się VI edycja konkursu kulinarnego pod nazwą Smaki Królowej Bony.
Uczta smaków w weekend w Piotrkowie
Koncerty, pokazy kulinarne połączone z degustacjami, mnóstwo przysmaków na Jarmarku Produktów Regionalnych - z tych i wielu innych atrakcji będą mogli skorzystać wszyscy, którzy w najbliższy weekend zjawią się w Rynku Trybunalskim. Zbliża się III Festiwal Smaku - Trybunały Nalewkowe.
Wola Krzysztoporska: Smaki Królowej Bony już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę, 8 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się V edycja konkursu kulinarnego pod nazwą Smaki Królowej Bony.
Ruszyły Targi Turystyki Kulinarnej
Czwartek to pierwszy dzień Targów Turystyki Kulinarnej, które odbywają się w naszym mieście w ramach obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Wola Krzysztoporska na Międzynarodowych Targach Turystyki Kulinarnej
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Gomulina, Oprzężowa i Majkowa Dużego reprezentować będą gminę Wola Krzysztoporska podczas Międzynarodowych Targów Turystyki Kulinarnej odbywających się w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w dniach 23 - 25 marca.
„Nie jestem kucharzem. Po prostu kocham gotować”
Brał udział w popularnym programie „Hell’s Kitchen”, prowadzi swoje bistro, organizuje warsztaty kulinarne, ale zaznacza, żeby nie nazywać go kucharzem. - Jestem człowiekiem, który uwielbia gotować – mówi Kuba Wolski, który przy okazji opowiedział nam co nieco o świętach, pasji do gotowania i działalności charytatywnej.
Pasztet z selera oraz zupa mleczna najsmaczniejsze
Pasztet z selera oraz zupa mleczna z kluskami ziemniaczanymi zdobyły uznanie jury podczas tegorocznej edycji Wolborskiego Saganka. Kulinarna impreza odbyła się w sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu, a poprowadziła ją przewodnicząca Gminnej Rady KGW Elżbieta Bąk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat