Artykuły do tagu: Kukiz15

12.06.2018 08:00
Kogo poprze Kukiz'15?
Na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi kolejne ugrupowanie dyskretnie odkrywa karty. Bardzo dyskretnie.
Śledztwo zakończone, niejasności zostały
Ponad rok temu w wypadku zginął poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski, a Prokuratura Okręgowa w Łodzi wciąż nie ustaliła szczegółów dotyczących tego zdarzenia - informuje "Wprost".
Poseł Łukasz Rzepecki w Piotrkowie
Wykluczony z szeregów Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie należący do ugrupowania Kukiz'15, poseł Łukasz Rzepecki pojawił się na konferencji piotrkowskiego oddziału stowarzyszenia. Parlamentarzysta ostro skrytykował plany PiS-u wobec zmian w ordynacji wyborczej w samorządach. Jednocześnie przybliżył szczegóły dotyczące projektu, złożonego przez ugrupowanie, do którego niedawno dołączył.
Z posłem Kukiz'15 o rolnictwie i nie tylko
Miało przyjechać dwóch, ostatecznie do Piotrkowa Trybunalskiego dojechał tylko jeden. Z posłem Jarosławem Sachajko z klubu Kukiz’15 mieszkańcy rozmawiali m.in. o rolnictwie, GMO, CETA.
Piotr Apel i Jarosław Sachajko, posłowie klubu Kukiz'15, w niedzielę, 12 marca gościć będą w Piotrkowie.
Wyniki eksperymentu będą miarodajne?
Łódzka prokuratura przeprowadziła w piątek eksperyment procesowy w sprawie wypadku, w którym zginął poseł Kukiz 15, Rafał Wójcikowski z Tomaszowa Mazowieckiego. Opinię biegłych poznamy w przyszłym tygodniu.
Co poseł Wójcikowski myśli o rządach PiS w Tomaszowie?
Poseł Ruchu Kukiz'15 gościł w poniedziałek w Piotrkowie Trybunalskim. Parlamentarzysta reprezentuje w Sejmie nasz okręg wyborczy, pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. I właśnie Tomaszowa dotyczyło pierwsze z pytań, które zadaliśmy Rafałowi Wójcikowskiemu.
Kukizowcy uczyli udzielania pierwszej pomocy
„Bezpieczne wakacje - Kukiz’15” to temat spotkania z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, na które zaprosili w poniedziałek sympatycy Ruchu Kukiz’15.
Poseł Kukiz'15 pochwala agresję?
Poseł Rafał Wójcikowski z Kukiz'15, reprezentujący w Sejmie Tomaszów Mazowiecki, swoim ostatnim wpisem na Facebooku wywołał spore zamieszanie. Polityk na portalu społecznościowym skomentował incydent z meczu Legii Warszawa z Piastem Gliwice. Na stadionie pojawił się bowiem transparent z napisem "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice" Poseł Wójcikowski wyraźnie zadowolony z tego napisu na swoim fanpage'u napisał: "To, co zrobili kibice Legii wzruszyło moje kibicowskie serce. Po raz pierwszy w życiu - Szacun dla kibiców Legii".
Sejm: Nasz poseł przemawiał w t-shircie
Poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski (reprezentujący nasz okręg wyborczy) przemawiał z sejmowej mównicy w t-shircie i w nieodłącznych czerwonych szelkach, w których prezentował się wyborcom już w kampanii wyborczej w 2015 roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat