Artykuły do tagu: KubaWolski

W Wolborzu ugotowano 300 porcji zupy chrzanowej
Zanim jednak Koło Gospodyń Wiejskich z Wolborzu i Kuba Wolski, finalista Hell's Kitchen zaczęli gotować pyszną zupę, należało zetrzeć chrzan. Aby było ciekawej zrobiły to na scenie dwie drużyny: Rada Gminy kontra pracownicy Auchan. Gotowanie zupy to pierwszy element tegorocznych Dni Wolborza.
„Nie jestem kucharzem. Po prostu kocham gotować”
Brał udział w popularnym programie „Hell’s Kitchen”, prowadzi swoje bistro, organizuje warsztaty kulinarne, ale zaznacza, żeby nie nazywać go kucharzem. - Jestem człowiekiem, który uwielbia gotować – mówi Kuba Wolski, który przy okazji opowiedział nam co nieco o świętach, pasji do gotowania i działalności charytatywnej.
Karolina i Kuba nadal w Piekielnej kuchni
Do Piotrkowa we wtorek wieczorem przyjechało kilku uczestników telewizyjnego programu Hell’s Kitchen. Trzeci odcinek reality show obejrzeli wspólnie z przyjaciółmi i piotrkowskimi zawodnikami programu, czyli Karoliną Sadurą i Kubą Wolskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat