Artykuły do tagu: KubaSienkiewicz

Kuba Sienkiewicz wyklęty przez „dobrą zmianę”?
„Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie. Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie, tylko się każdy gapi, tylko się każdy gapi i nic...” Co było dalej? Fani tekstów Kuby Sienkiewicza wiedzą doskonale. Tych, którzy stęsknili się za twórczością lidera Elektrycznych Gitar z pewnością nie posiadali się ze szczęścia, kiedy okazało się, że do Piotrkowa przyjeżdża ich idol. Spotkanie z muzykiem odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji w czwartek (20 kwietnia), przyciągnęło tłumy.
Lider znanej kapeli Elektryczne Gitary Kuba Sienkiewicz spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa. Sala w Centrum Idei ku Demokracji pękała w szwach, tak wiele osób chciało posłuchać, co ma do powiedzenia i jak śpiewa.
Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat