Artykuły do tagu: Krzętów

Kolejne dofinansowanie na kładkę w Sulejowie
750 tysięcy złotych otrzyma Sulejów na budowę kładki nad Pilicą. Pieniądze na ten cel przeznaczył z rezerwy budżetowej prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Finansowe wsparcie popłynie także do powiatu radomszczańskiego.
Oddali bramkę rywalom. Jak w Radomiu
Przykład idzie z góry. Niedawno media informowały o tym jak podczas meczu II ligi Radomiak Radom – Rozwój Katowice piłkarze tej pierwszej drużyny sprezentowali gola rywalom po tym, gdy zdobyli bramkę chcąc oddać piłkę. Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę w meczu piotrkowskiej klasy okręgowej Szczerbiec Wolbórz – Zapał Krzętów.
Rozpoczął się remont drewnianego mostu w Krzętowie w powiecie radomszczańskim. Most łączący województwo łódzkie ze świętokrzyskim przez lata nie tylko odstraszał swoim wyglądem, ale stwarzał też zagrożenie dla mieszkańców, którzy dojeżdżali do pracy lub do swoich pól.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat