Artykuły do tagu: Krwiodawcy

45 lat klubu HDK PCK w Moszczenicy
Jubileusz 45-lecia klubu HDK PCK w Moszczenicy odbył się w niedzielę 24 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Obchody poprzedziła msza św. w intencji krwiodawców odprawiona przez proboszcza parafii Podwyższenia Świętego Krzyża Władysława Pasia.
Krwiodawcy na Jasnej Górze
W sobotę honorowi dawcy krwi z całej Polski, w tym z rejonu piotrkowskiego PCK, wraz z rodzinami wyruszyli na Jasną Górę.
Piłkarski turniej Krwiodawcy-Dzieciom rozstrzygnięty
V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego zorganizowanego pod hasłem „Krwiodawcy - Dzieciom” odbył się w miniony weekend w Sulejowie. W ten sposób organizatorzy chcieli uczcić Światowe Dni Krwiodawstwa, a także propagować samą ideę krwiodawstwa.
Krwiodawcy integrowali się na sportowo
W sobotę w Babach odbyła się Spartakiada Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Uczestniczyło w niej 9 zespołów: Baby Moszczenica, Gorzkowice, Wola Krzysztoporska, Pabianice, Piotrków, MPK Łódź, Idzikowice k/Opoczna i Tomaszów.
Nasi krwiodawcy na Jasnej Górze
Piotrkowscy honorowi dawcy krwi uczestniczyli w sobotę w XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Krwiodawców na Jasną Górę.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom” połączony z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka i Światowymi Dniami Krwiodawstwa.
Krwiodawcy wyruszą na Jasną Górę
Ordynariat Polowy i Krajowe Duszpasterstwo Honorowych Dawców Krwi zapraszają krwiodawców i ich rodziny na XIX Pielgrzymkę Honorowych Dawców Krwi do Sanktuarium Maryjnego na Jasnej Górze.
III Ogólnopolski Turniej Krwiodawcy Dzieciom za nami
Impreza odbyła się w dniach 21-22 listopada w Sulejowie. W pierwszym dniu rywalizowało osiem drużyn.
Krwiodawcy z Piotrkowa na Jasnej Górze
Piotrkowscy krwiodawcy uczestniczyli w sobotę w XVIII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi na Jasną Górę.
W sobotę w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Krwiodawców organizowany przez Miejski Klub HDK w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat