Artykuły do tagu: Krwinka

Piotrkowianin wyróżniony za akcję pod Giewontem
Robert Szulc, wiceprezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia HDK Krwinka odebrał w poniedziałek z rąk ministra zdrowia odznakę honorową za pomoc w akcji ratunkowej w okolicach Giewontu w sierpniu tego roku. Podczas burzy w Tatrach zostało poszkodowanych ponad 150 turystów. W wyniku gwałtownych wyładowań atmosferycznych zmarły cztery osoby, w tym dwoje dzieci.
Szczerbiec Wolbórz z Pucharem Marszałka Województwa Łódzkiego
VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego "Krwinka - Cup 2019", w którym udział wzięło pięć drużyn z naszego regionu ponownie wywołał wiele emocji. Mecze były rozgrywane na boisku Orlik w Sulejowie.
Krwinka rozstrzygnie konkurs plastyczny
Tegoroczny konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy odbywa się po hasłem "Oddając krew, ratujesz życie". Galę podsumowującą to przedsięwzięcie zaplanowano na 8 czerwca na godzinę 13.00 w Szkole Podstawowej w Jarostach.
Zmierz ciśnienie i poziom cukru podczas zakupów
Każdy, kto we wtorek i w piątek będzie robił zakupy w pobliżu piotrkowskiej hali targowej może zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru w namiocie ustawionym w ramach akcji Twoje serce twoim życiem przez przedstawiciel piotrkowskiego Starostwa Powiatowego i piotrkowskiej "Krwinki".
Oddając krew, ratujesz życie! W sobotę poznamy laureatów konkursu
Propagowanie idei honorowego krwiodawstwa i rejestracji szpiku to jeden z głównych celów konkursu plastycznego zorganizowanego przez Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka. W sobotę 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Jarostach odbędzie się gala kończąca obchody Światowego Dnia Krwiodawcy, na której poznamy laureatów zmagań.
Młodzi adepci piłki nożnej spotkali się w Sulejowie
Aż 50 meczów z udziałem 12 drużyn odbyło się w Sulejowie w ramach VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zmagania przeprowadzono w kategorii U-10 i młodsi, czyli rocznik 2008.
Krwiodawcy zapraszają na galę
Piotrkowskie Stowarzyszenie HDK Krwinka, Piotrkowski Oddział PTTK im. Michała Rawity Witanowskiego, Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kampard w Jarostach oraz Urząd Gminy w Moszczenicy, a także Komitet Honorowy (marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała, wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek i Narodowe Centrum Krwi) zapraszają na galę kończącą konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy.
Krwinka zaprasza na turniej
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka wspólnie ze Społeczną Akademią Bezpieczeństwa zapraszają na V Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom”.
Brałeś udział w konkursie? Jedź na galę do Sulejowa!
W najbliższa sobotę w Gimnazjum w Sulejowie (ul. Konecka) odbędzie się Gala Finałowa konkursu plastycznego dla dzieci szkół podstawowych z okazji Światowych Dni Krwiodawstwa.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom” połączony z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka i Światowymi Dniami Krwiodawstwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat