Artykuły do tagu: Kredyt

Próbował wyłudzić kredyt, bo chciał kupić samochód. Piotrkowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali mężczyznę, który próbował dopuścić się oszustwa.
Piotrków: Czy PKS przetrwa?
Powstała w ubiegłym roku spółka Piotrkowska Komunikacja Samochodowa, założona przez pracowników PKS-u i piotrkowskie Starostwo Powiatowe, nie otrzymała kredytu na wykup udziałów przedsiębiorstwa od Ministerstwa Skarbu Państwa.
Niedawno w siedzibie piotrkowskiego PKS-u odbyło się Walne Zgromadzenie Wspólników Piotrkowskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Wybrany został zarząd spółki oraz rada nadzorcza. Wiadomo również, że firma zaciągnie kilkumilionowy kredy bankowy.
Piotrków zadłużony na kolejnych 50 milionów
Urząd Miasta postanowił zaciągnąć ponad 50 milionów kredytu. Po co? - pytał podczas wczorajszej sesji Rady Miasta radny PO Andrzej Czapla.
Rada Powiatu Piotrkowskiego podjęła uchwałę w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 3 mln 270 tys.

Kryzys i wahania kursowe walut powodują, że niektóre banki ograniczają sprzedaż kredytów we frankach szwajcarskich. Tymczasem Komisja Nadzoru Finansowego dąży do tego, aby zakazać udzielania kredytów walutowych. A co na to piotrkowianie?
Piotrkowscy policjanci uzyskali informacje o młodej kobiecie, która wyłudziła kredyt w wysokości prawie 412 tys. zł.
Piotrkowska policja zatrzymała mężczyznę, który wyłudził kredyt w jednym z piotrkowskich sklepów. 45-latek przedstawił dokumenty, z których wynikało, że był zatrudniony w jednej z firm.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat