Artykuły do tagu: Kredyt

Kalkulator kredytu samochodowego – poznaj cenę marzeń
Samochody nie należą – niestety – do najtańszych dóbr. Często więc kupujący decydują się na wybór podstawowej wersji pojazdu, aby ograniczyć koszty. O ile jednak takie podejście może być zrozumiałe, kiedy kupuje się auto za gotówkę, o tyle przy zakupie nowego samochodu na kredyt takie postępowanie nie ma już „racji bytu”. Różnice w wysokości miesięcznych rat przy różnych opcjach wyposażenia tego samego pojazdu są bowiem przy nowoczesnym kredycie samochodowym bardzo niewielkie. Oszczędność rzędu kilkunastu złotych nie wydaje się racjonalna, zwłaszcza że ogranicza się komfort podróżowania i przyjemność z użytkowania auta. Samochodu nie kupuje się często. Dlatego tym bardziej warto przy tej okazji spełnić kilka swoich marzeń. Ich konkretną cenę pozwoli poznać kalkulator kredytu samochodowego.
Jakie warunki należy spełnić by otrzymać pożyczkę ratalną online?
W życiu każdego z nas mogą przydarzyć się sytuacje, w których zwyczajnie zabraknie nam gotówki. Nieprzewidziane wydatki, okazyjne zakupy, awaria sprzętu domowego lub auta - powodów może być mnóstwo.
Ranking kredytów gotówkowych - co warto wiedzieć?
Rankingi kredytowe są cenną wskazówką dla klientów, którzy chcieliby zaciągnąć takie zobowiązanie. Wskazują w sposób jednoznaczny, w którym banku zaciągniemy najlepszy pod względem wysokości kosztów kredyt – gotówkowy i hipoteczny. Klientowi pozostaje tylko spełnić wymagania bankowe i zaciągnąć kredyt.
Kredyt 20 tys. zł – 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć
Kredyt na 20 000 zł jest produktem finansowym oferowanym przez większość najpopularniejszych banków. Niezależnie od celu, na jaki chcesz przeznaczyć pieniądze, musisz być przygotowany na pewne formalności, jednak nie są one tak skomplikowane, jak w przypadku kredytów o wyższej wartości. Dowiedz się, na co zwrócić szczególną uwagę, wnioskując o kredyt na 20 tys.
Kredyt konsolidacyjny – co daje?
Konsolidacja w banku pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedno, najczęściej z możliwością obniżenia raty spłacanej co miesiąc do banku. Oferty banków w zakresie kredytów konsolidacyjnych mogą znacznie się od siebie różnić, a najlepsze najłatwiej będzie nam wybrać, korzystając z rankingu kredytów konsolidacyjnych.
Jak wybrać kredyt gotówkowy? Kiedy przyda się pomoc pośrednika, doradcy kredytowego?
Choć wybór kredytu gotówkowego może wydawać się prostym zadaniem, w praktyce często znalezienie korzystnej oferty nie jest tak łatwe. Można jednak skorzystać z pomocy porównywarek oraz pośredników. Kiedy to się opłaca?
Plusy kredytu gotówkowego
Podpisanie umowy kredytowej może mieć wiele zalet, dlatego warto dowiedzieć się, co możesz zyskać, decydując się na zobowiązanie na dowolny cel. Wiedza, którą oferujemy, pozwoli Ci w pełni skorzystać z możliwości kredytu, a także wybrać jedną z wielu ofert, która będzie gwarantować najlepsze warunki. Wciąż wiele osób, przed podpisaniem kredytu gotówkowego nie sprawdza konkurencyjnych usług i decyduje się na kredyt w banku, z którego usług na co dzień korzysta. Jednak z informacjami, które zapewniamy, przekonasz się, że często korzystniej zainteresować się usługami instytucji, które do tej pory nie zwróciły Twojej uwagi.
Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach
Zaświadczenie potwierdzające zarobki wydłuża czas otrzymania pożyczki. Szczególnie gdy wniosek składasz w dzień wolny od pracy, w piątek po południu, czy będąc na L4. Jakby nie było, trzeba udać się do księgowości i poprosić o wystawienie zaświadczenia.
Pożyczki Dla Zadłużonych Online Są, Zapraszamy
Większość osób zadłużonych popełnia jeden podstawowy błąd – ma nieprzyzwoicie negatywne nastawienie do siebie, społeczeństwa i na ogół do całej rzeczywistości. Przecież to nie pomaga! Pogrążenie się w mrocznych myślach nie pomaga Tobie w spłacaniu swoich zobowiązań i długów. Ekassa.pl Tobie wierzy, docenia Twoje starania i traktuje Ciebie z pełnym szacunkiem.
Zarządzanie ryzykiem kredytowym w firmach pożyczkowych
Według danych BIK rośnie liczba osób, korzystających z usług firm pożyczkowych. Co świadczyć może o większym zaufaniu Polaków do szybkich pożyczek. Czy słusznie? Okazuje się, że instytucje pozabankowe coraz bardziej profesjonalnie podchodzą do zarządzania ryzykiem kredytowym, zabezpieczając interesy swoje i pożyczkobiorców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat