Artykuły do tagu: Krawczyk

06.12.2017 13:16
Zmarł Michał Krawczyk
Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. 5 grudnia zmarł Michał Krawczyk, strażak Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. W pomoc dla chorego strażaka zaangażowało się wiele osób. Prowadzono m.in. zbiórkę na specjalistyczne protezy, o której wielokrotnie informowaliśmy.
Piotrkowianka najlepsza w przedłużaniu rzęs
Emilia Krawczyk, kosmetyczka z Piotrkowa, została mistrzynią świata w przedłużaniu rzęs. W mistrzostwach, które odbyły się w Monachium w ramach targów Beauty Forum 2017, pokonała 10 finalistek z całego świata.
Wychowankowie UKS Concordia 1909 definitywnie w Ruchu
Wychowankowie piotrkowskiej drużyny 17-letni Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak definitywnie zostali wykupieni przez pierwszoligowy Ruch Chorzów.
Przyjdź i wesprzyj Michała Krawczyka
14 czerwca w Domu Ludowym w Starej Wsi odbędzie się charytatywna zabawa taneczna. Całkowity zysk z imprezy przeznaczony zostanie na zakup protezy dla Michała Krawczyka, strażaka, który stracił obie nogi w wyniku choroby.
03.05.2017 16:55
Strażacy dla strażaka
Do późnych godzin wieczornych trwał trzeciomajowy piknik charytatywny zorganizowany przez strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie oraz strażaków z OSP w Rozprzy. Cel jest szczytny - zbiórka pieniędzy na zakup specjalistycznych protez nóg dla mł.kpt. Michała Krawczyka - funkcjonariusza KM PSP w Piotrkowie. Mimo nieszczególnie sprzyjającej pogody na placu przy OSP w Rozprzy zjawiali się coraz to kolejni mieszkańcy, gotowi wesprzeć młodego strażaka.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Sąd Apelacyjny uchylił wyrok w sprawie Seksafery
Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie skazujący Andrzeja Leppera na dwa lata i trzy miesiące więzienia w tzw. Seksaferze w Samoobronie.
Dzisiaj Łódzki Sąd Apelacyjny rozpozna odwołanie obrony od wyroku skazującego Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie.
Stanisław Łyżwiński zwolniony przedterminowo
Wczoraj został skazany, a mimo to wyszedł na wolność. Stanisław Łyżwiński, były poseł ziemi piotrkowskiej, zgodnie z prawem mógł ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Jego obrońca złożył taki wniosek, a sąd się do niego przychylił.
Piotrków: Lepper i Łyżwiński skazani
Sąd Okręgowy w Piotrkowie wydał wyrok w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie. Andrzej Lepper został skazany na 2 lata i 3 miesiące więzienia. Stanisław Łyżwiński - na 5 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat