Artykuły do tagu: Krakow

Kradł w Tomaszowie, fanty wywoził do Krakowa
27-letni tomaszowianin, który kilkanaście dni temu włamał się do jednego z mieszkań w Tomaszowie i ukradł maszyny tynkarskie o wartości ponad 20 tysięcy złotych został zatrzymany w Krakowie.
Jasełka na wysokościach

W niedzielę (6 stycznia) mieszkańcy miasta i gminy Sulejów uczestniczyli w inscenizacji przygotowanej z okazji święta Trzech Króli.
Probierz trenerem PGE GKS Bełchatów
Michał Probierz został nowym trenerem PGE GKS Bełchatów. Probierz zastąpił Jana Złomańczuka, z którym rozwiązano umowę za porozumieniem stron. Zadaniem szkoleniowca będzie utrzymanie „Brunatnych” w T-Mobile Ekstraklasie.
Drukarnia UJ podarunkiem piotrkowian
Powstała dzięki hojności rodziny Piotrkowczyków, słynnych drukarzy wywodzących się z Piotrkowa. Dziś uznawana jest za jedną z najbardziej zasłużonych dla polskiej nauki i kultury.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Cztery osoby - w tym dziecko - trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło kilkanaście minut temu na drodze krajowej 91.
Piotrkowscy harcerze na zlocie w Krakowie
W dniach 16 - 24 września odbywa się Jubileuszowy Zlot 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego w Krakowie, na Błoniach.
Piotrków: Czy KOCIE ŁBY znikną?
Często stosowane nawierzchnie do lat 50 XX wieku z tzw. kamienia polnego, układane ręcznie. KOCIE ŁBY, bo o nich mowa rzadko można już spotkać na naszych ulicach.
Ważna informacja dla wszystkich którzy planują koleją dostać się do Krakowa na uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. PKP Intercity uruchomiła trzy dodatkowe kursy z Piotrkowa. Pierwszy dodatkowy pociąg ruszy kilka minut po północy.
Piotrków: Wyrok za zawalony balkon
Na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata za nieumyślne spowodowanie katastrofy budowlanej skazał Sąd Rejonowy w Piotrkowie współwłaścicielkę kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu, Ewę W.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat