Artykuły do tagu: Krakow

Potrącony na pasach zmarł w szpitalu
Nie żyje mężczyzna potrącony wczoraj w Al. Kopernika.Okazało się, że w chwili wypadku był pijany.
Potrącony na pasach trafił do szpitala
Prawdopodobnie nadmierna prędkość oraz manewr wyprzedzania przed przejściem dla pieszych - to przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Al. Kopernika w Piotrkowie.
Oznakowanie nie może doczekać się zmiany
Kierowcy zjeżdżający z „bliźniaczych rond” w Krakowskie Przedmieście myślą, że ulica jest dwukierunkowa, tymczasem jest to wina pozostałych po poprzedniej organizacji ruchu znaków poziomych.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Cztery osoby - w tym dziecko - trafiły do szpitala po wypadku do jakiego doszło kilkanaście minut temu na drodze krajowej 91.
Piotrków: Czy KOCIE ŁBY znikną?
Często stosowane nawierzchnie do lat 50 XX wieku z tzw. kamienia polnego, układane ręcznie. KOCIE ŁBY, bo o nich mowa rzadko można już spotkać na naszych ulicach.
Piotrków: Wyrok za zawalony balkon
Na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata za nieumyślne spowodowanie katastrofy budowlanej skazał Sąd Rejonowy w Piotrkowie współwłaścicielkę kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu, Ewę W.
Piotrków: Krakowskie Przedmieście pozostanie
Ulica Krakowskie Przedmieście nie będzie włączona do ulicy Śląskiej? Wszystko na to wskazuje. Przez wiele lat były takie zapowiedzi, ale do realizacji tego pomysłu prawdopodobnie nie dojdzie, pomimo planowanego remontu ulicy Śląskiej i budowy dwóch bliźniaczych rond.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat