Artykuły do tagu: Krakow

Miało być 200 osób będzie tylko 61
61 Węgrów gościć będą piotrkowianie w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży. Raczej nie będzie zapowiadanych Włochów i Słoweńców.
Dzień Otwartych Drzwi na
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.
Wypadek na skrzyżowaniu Krakowskie Przedmieście/Moryca
Na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca w Piotrkowie doszło w niedzielę wieczorem do wypadku.
Rozterki miłosne w Operze Narodowej z udziałem piotrkowianek
Dwie piotrkowianki wystąpiły w spektaklu „Rozterki miłosne według Krakowiaków i Górali” w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Jest to odważne połączenie libretta Wojciecha Bogusławskiego z nową muzyką młodych kompozytorów Zuzanny Falkowskiej i Jana Stokłosy.
Pierogi, ziemniaki i... masakra, czyli
Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie (Natalia Grabiec, Maciej Jagieło, Przemek Michalak, Dominik Sarleja oraz Jakub Zieliński, pod opieką Ewy Wolniak) wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Euroweek, organizowanym przez fundację Europejskie Forum Młodzieży w formie 5-dniowego (7 – 11 XI) obozu szkoleniowego "Szkoła Liderów".
Strażacy mają swój skwer
Dziś przed południem odbyło się uroczyste nadanie nazwy Straży Ogniowej Ochotniczej w Piotrkowie skwerowi przy zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Jagiellońskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Mieszkańcy ul. Krakowskiej protestują przeciwko nadaniu rondu imienia Lecha Kaczyńskiego. Argumentują to faktem, iż wymieniona osoba nic dla Radomska nie zrobiła.
Potrącony na pasach zmarł w szpitalu
Nie żyje mężczyzna potrącony wczoraj w Al. Kopernika.Okazało się, że w chwili wypadku był pijany.
Potrącony na pasach trafił do szpitala
Prawdopodobnie nadmierna prędkość oraz manewr wyprzedzania przed przejściem dla pieszych - to przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Al. Kopernika w Piotrkowie.
Oznakowanie nie może doczekać się zmiany
Kierowcy zjeżdżający z „bliźniaczych rond” w Krakowskie Przedmieście myślą, że ulica jest dwukierunkowa, tymczasem jest to wina pozostałych po poprzedniej organizacji ruchu znaków poziomych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat